Hengelsportvereniging 't Alvertje", Oostrum 5e OPEN OOSTRUM DC DE KARKLINGEL. Hallo kinderen van A.D.O.R.ÜÜ De Sint is weer naar zijn huis in Spanje gevaren. Nu staat de Kerst alweer bijna voor de deur. Ook dit jaar hebben we weer gezellige Kerstspeurtocht voor jullie. Woensdag 17 December is het weer zover. Zoals altijd mogen jullie je papa, mama, broertjes, zusjes of vriendjes ook meenemen. Watje zeker moet meenemen? Een pen, zaklamp, warme kleding, goede schoenen of laarzen en natuurlijk een goed humeur.!!! Na afloop is er weer wat lekkers. Dus iedereen tot Woensdag 17 December om 18.30 uur De tocht duurt tot ongeveer 20.00 uur. De gebruikelijke clubavonden in de week van 15 tot 18 December vervallen. Bestuur en leiding wensen iedereen alvast hele fijne Kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar!!!! Groetjes Leiding en Bestuur A.D.O.R. H.S.V. het Alvertje Oostrum opent website. Na een behoorlijke voorbereidingsperiode is het dan zo ver. H.S.V. het Alvertje kan haar website openen. Op deze website kunt u alle denkbare informatie over het Alvertje vinden. Elk onderdeel van onze vereniging komt aan de orde. Zo zijn er pagina's over het jeugdgebeuren, de wedstrijdsport met uitslagen en klassementen en natuurlijk ook over de trots van onze club; visvijver "het Wanssums Ven". De meeste pagina's zijn ruim voorzien van foto's zodat u zich een beeld kunt vormen van alle zaken die de vereniging organiseert en opzet. Ook vindt u er een uitgebreide activiteitenkalender met alle activiteiten van de het hele jaar. Bovenstaande is slechts een selectie van wat er te zien is, dus klik maar eens wat rond op onze site. Het adres is: www.hsvhetalvertje.nl De site is nog niet helemaal compleet; er zijn nog plannen genoeg om meer aan deze site toe te voegen. We verzoeken daarom de leden van de vereniging, om verslagen van visvakanties of bijzondere visdagen, bijzondere vangsten enz. door te geven aan de beheerder van de site, zodat ze geplaatst kunnen worden. Een en ander liefst voorzien van enkele foto's. U kunt hiervoor contact opnemen met Pieter Kunen tel 077-3662920 of mailen naar hsvhetalvertje@tiscali.nl. Wij wensen u veel kijkplezier. Zaterdag 10 januari 2004 is het weer zover, dan is het de VIJFDE keer dat dit toernooi plaatsvindt. Inschrijven is mogelijk voor recreanten en voor spelers t/m de 3e klas in competitieverband. Deelname vanaf 16 jaar. De inschrijving is mogelijk t/m 7 januari. Aanvang 19.30 uur in CAFE ZAAL BACK IN TIME. Inschrijfgeld is 3.00 dit bij inschrijving te betalen (bij het niet komen is er geen terugbetaling). Inschrijfformulieren zijn vanaf 10 DECEMBER te verkrijgen bij, B. Kempen, Randenrade 71 of bij Café Zaal Back In Time Mgr. Hanssenstraat 29.

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 5