r Inleveren kopij voor uitgave in week 52 en week 1 uiterlijk zondag 21 resp. 28 december 18.00 uur. Verder willen wij alle verenigingen verzoeken om hun agenda voor het komende jaar in te dienen. Uitbreiding parkeerterrein NS Station 32e jaargang nr. 50 11 december 2003 Sluitingstermijn in te leveren kopij: Maandagavond 18.00 uur. Redactieadres: A. Linskens, Buitenhof 13, 5807 BW Oostrum. Tel. 550566. E-mailadres: oostrumsweekblad@planet.nl Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Stichting Dorpsraad Oostrum, Randenrade 50, 5807 BM Oostrum Tel. (0478) 584114 E-mail: dorpsraadOostrum@hotmail.com De NS zal op korte termijn gaan starten met de uitbreiding van het parkeerterrein bij het NS-station in Oostrum, de gemeente Venray doet een eenmalige investeringsbijdrage en krijgt het parkeerterrein na uitvoering in onderhoud. Nog dit jaar zullen de groenvoorzieningen worden gerooid. Na de jaarwisseling zal dan als eerste worden gestart met de aanleg van 50 nieuwe parkeerplaatsen. Na openstelling van deze 50 nieuwe parkeerplaatsen worden de 74 bestaande parkeerplaatsen gerenoveerd. Deze renovatie zal dusdanig gefaseerd zijn dat de huidige parkeercapaciteit tijdens de werkzaamheden zo veel mogelijk gehandhaafd blijft. Tijdens het rooien van de bomen en de uitte voeren asfaltreparaties, een paar dagen werk, kan het echter voorkomen dat het grootste gedeelte van het parkeerterrein afgesloten is. De gebruikers van het parkeerterrein zullen worden geïnformeerd met behulp van flyers onder de ruitenwisser van de auto. De openbare verlichting krijgt ook een opknapbeurt, de bestaande masten krijgen nieuwe armaturen en er worden een aantal masten bijgeplaatst. Het verlichtingsniveau wordt zodoende aangepast aan de algemene gehanteerde norm voor sociale veiligheid. Tussen het perceel Stationsweg 211B en de nieuwe parkeerplaatsen zal een scheidingsmuur van bloembakelementen worden opgetrokken. Als laatste zal er de nieuwe groenvoorziening worden aangelegd, deze zal dusdanig hoog worden dat deze sociaal veilig is en zo veel mogelijk de eventuele overlast van koplampen van parkerende auto's beperkt. Voor vragen en opmerkingen tijdens de uitvoering kunt u zich wenden tot de toezichthouder van de gemeente Venray, Jean Heffels bereikbaar op 0478-523597. OOSTRUM's WEEKBLAD

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 1