2E NOBEL Nobelnieuws ...dat wij al ruim 25 jaar de beste kwaliteit in horramen en hordeuren leveren. Fabricage in eigen beheer. Als u voor kwaliteit kiest Dames van de O.V.B. Sinterklaasavond 3 .0JLö. OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Datum: Dinsdag 2 december a.s. Aanvang: 20.00 uur Locatie: Gemeenschapshuis Oostrum Dames, wij vragen jullie om voor 2.50 een leuk cadeautje te kopen en of iets zelf te maken en dit in te pakken.Bij het pakje mag eventueel een gedicht toegevoegd worden. Wij vragen jullie om bij het pakje een cryptiche omschrijving over de inhoud te vermelden en dit apart bij het pakje in te leveren op maandag 1 december tussen 18.00 uur en 20.00 uur of indien dit niet mogelijk is een paar dagen eerder bij: Tiny Cornelissen van Broekhuizenstraat 4 Tel. 580332 Nelly Claessens Hatendonkstraat 23 Tel. 584486 P.s. Voor eventuele vragen kunt u ook bij Tiny of Nelly terecht. Attentie: voor de leden uit Venray: U kunt uw pakje op dinsdagavond 2 december mee brengen. Vorig jaar was het een geslaagde avond. Wij hopen dat we veel leden mogen verrassen. Groetjes Sint en Piet. Woensdag 12 november was de oliebollenactie. Helaas was het voor ons niet mogelijk om bij iedereen aan de deur te komen omdat de vraag eg groot was. Daarom zullen wij volgend jaar zorgen dat er meer oliebollen zijn zodat we zeker bij iedereen langs kunnen gaan. Wij willen alle leden bedanken voor het op tijd aanwezig zijn en het goed meewerken. Zondag 16 november was er een wedstrijd in Ottersum. Klinte de Rijck heeft hieraan deelgenomen in de Klasse B met handicap. Ze behaalde een erg mooie gedeelde eerste prijs met 172 punten. Ook was er een wedstrijd in de Mortel waar Jeanine Huijbers met haar pony Sanne een 2e prijs behaalde in de klasse DB. Het afgelopen weekend is Tamara Wilmsen op concours geweest in Sevenum. Hier is zij 14e geworden met 153 punten. Veel succes met de volgende wedstrijden. Al ruim 25 jaar een begrip O) s O» Wist u. ^\pijnAovcH t.v. IMMM|

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 19