KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN Toneelvereniging de Vlasbloem uit Oostrum presenteert: Beste leden Lang leve Casanova Op zondag 30 november 2003 speelt toneelvereniging de Vlasbloem uit Oostrum een blijspel in drie bedrijven met als titel: lang leve Casanova. Het stuk is geschreven door Margit Suez, en vertaald door Hub Fober. Aanvang van de avond is 20.00 uur. Plaats: D'n Oesterham in Oostrum. De regie is in handen van Harry Daniels, in samenwerking met een raamregisseur van het L.F.A. Op zondag 7 december wordt dit stuk opgevoerd in de Schouwburg van Venray. Aanvang van deze avond is 20.00 uur. Een korte beschrijving van de personages: Edward Weegbree; hij is sociaal werker en woont bij zijn vriend Frans. Hij is een meester in het zich op alle mogelijke manieren erg moeilijk te maken. Bea Weegbree; de tante van Edward. Ze heeft nogal wat allures, en wat kan gebruiken. Frans Mutsaars; doordat hij zijn vriend Edward onderdak heeft verleend heeft hij zich behoorlijk wat ellende op de hals gehaald, maar hij blijft de goedheid zelve. Dorien Zweers; de inwonende vriendin van Frans. Haar incasseringsvermogen ten aanzien van haar medebewoners is lang niet altijd groot genoeg. Toch draagt zij haar hart op de juiste plaats. Ilse Starink; de nieuwe buurvrouw. Ze speelt graag voor engel, de ene keer is zij een engel der wrake en de andere keer behoedt ze eenieder voor alle kwaad. Charl Slakhorst; de verloofde van Ilse. Hij kan behoorlijk irritant zijn en past eigenlijk helemaal niet bij Ilse. Zal de verloving stand houden? Peggy; zij is de beschermelinge van Edward. Ze is jong, naïef,eigenzinnig. Ze heeft behoorlijk wat moeite om op eigen benen te staan, en struikelt regelmatig, op haar weg naar volwassenheid. Edward heeft zijn handen vol aan haar. Zoals u ziet zijn alle ingrediënten aanwezig voor een avondje ontspannen toneel kijken. Wij hopen u dan ook op een van onze voorstellingen te mogen begroeten. Tot ziens op een van onze toneelavonden. Bestuur, speelsters en spelers van de Vlasbloem uit Oostrum. Op dinsdag 2 december gaan we weer kienen. De middag begint om 14.00 uur in zaal Back in Time. Hopelijk mogen we weer veel leden begroeten. Woensdag 17 december houden wij onze Kerstviering. Noteer deze datum alvast. Deze middag begint om 14.30 uur met een H. Mis. Daarna gaan we naar zaal Back in Time, waar we deze middag verder voortzetten. Wij besluiten deze viering met een gezamenlijke koffietafel. De onkosten voor deze middag bedragen 7.50. Wij komen hier nog nader op terug. Secretaris: A, Umters, Geeststraat 8,580? AR, Oostrum. ïef. 8478 51 03 85

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 15