R.K. Parochie O.L. Vrouw Geboorte, Oostrum. Parochianen. (yVi NOBEL-NIEUWS Van 20 oktober t/m 31 oktober ben ik afwezig. De diensten worden hoofdzakelijk door Pastoor Te Plate van Oirlo waargenomen. Ze zien er als volgt uit: Dinsdag 21 okt. Pastoor Te Plate Donderdag 23 okt. Pastoor Te Plate Zaterdag 25 oktober valt uit. De intenties worden naar zaterdag 1 nov. overgeheveld. Zondag 26 okt.10.30 H.Mis. Pastoor Te plate.Deze mis is om half elf omdat de pastoor om negen uur een Mis in Oirlo moet doen. De Allerzielendienst op 2 november is niet om drie uur, maar om twee uur. Dit op verzoek van dhr.Lakeman, die ook nog in Maashees moet dirigeren. Dinsdag 28 okt. Pastoor Te Plate. Donderdag 30 okt. Pastoor Te Plate. Voor noodgevallen gelieve U contact op te nemen met Pastoor Te Plate Hoofdstraat 25, 5808 AS Oirlo, Tel.0478-571212. In het weekend van 4 en 5 oktober is Julliët Willems naar Swolgen geweest. Hier heeft zij een mooie proef gereden die haar een 5e plaats opleverde met 160 punten. Proficiat 11 en 12 oktober hebben wij onze clubkampioenschappen gehouden. Dit was een succes, we hadden mooi weer en het was weer erg gezellig. Onze ruiters en amazones hebben hun uiterste best gedaan om clubkampioen te worden, toch kan er maar 1 clubkampioen zijn en dat is Melanie Wilmsen geworden. Op zaterdagmiddag hebben we een cross gehouden. 3e is geworden Stephanie Muijsers, 2e was Harm van Huet en als 1e is geëindigd Piet Staaks met een grote voorsprong op de rest. Op zondag zijn we begonnen met het dressuur. Onze ruiterclub is inmiddels behoorlijk gegroeid dus hadden we ook twee ringen. In ring 1 is als 3e geëindigd, Harm van Huet, als 2e Christel van Dijck en als 1e Jolanda Vermeulen. In ring 2 is als 3e geëindigd Jolein Coopmans, als 2e Jeanine Huijbers en als 1e Melanie Wilmsen. Na het dressuur was er voor de ponyruiters een ponyspel waar de vaardigheden van de ruiters getest werden. Tamara Wilmsen sleepte hierbij de 1e prijs in de wacht. Met het springen werd Sef Huijbers bij de paarden 1e en bij de pony's was Melanie degene die weer de 1e prijs wist te behalen. Om clubkampioen te worden moesten de deelnemers deelnemen aan alle drie de disciplines. Hierdoor eindigde Harm van Huet op een 3e plaats, Stephanie Muijsers op de 2e plaats en Melanie Wilmsen op de 1e plaats. 's Avonds hebben we de Clubkampioenschappen afgesloten met een gezellige barbecue. Graag willen wij iedereen bedanken die geholpen heeft, met name Freek, Theo, Jan, Thea, Arie, Familie Creemers. Ook dit jaar heeft de club weer mooi geborduurde washandjes gekregen voor de prijswinnaars. Deze zijn gesponsord en gemaakt door Jolanda Vermeulen. Alle bekers die gewonnen zijn, zijn gesponsord door de Hoefsmid Theo Versteegen. Onze dank daarvoor. Tevens willen wij alvast de jaarlijkse oliebollenactie onder de aandacht brengen. Deze zal plaatsvinden op woensdag 12 november. Vanaf 17.30 kunt u onze leden aan de deur verwachten. Uw Pastoor: P.Hoedemaeckers. Nobel

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 3