10. Sluiting Een landelijke fietsorganisatie heeft aangegeven dat er 2 picknicktafels geplaatst kunnen worden. De tafels zijn inmiddels geplaatst vlakbij de Geysterse bossen en bij de rotonde. Uiterlijk eind oktober vindt een gesprek plaats tussen de heer Linders van de gemeente Venray, de dorpsraad en de KBO inzake de groenvoorziening. Namens de commissie Maatschappelijke Diensten: De kopij voor de Oostrum Wegwijzer is gereed en ligt nu bij de vormgever. De Oostrum Wegwijzer wordt aangeboden tijdens de rondgang n.a.v. Sinterklaas. 9. Vacatures dorpsraad De heer Henk Vermeulen heeft aangegeven te willen stoppen met de dorpsraad. De statuten geven aan dat de dorpsraad bestaat uit minimaal 3, maximaal 13 leden. De dorpsraad bepaalt zelf het definitieve aantal. De dorpsraad besluit dat het gewenst is om het aantal leden op 12 te handhaven. Derhalve ontstaat een vacature. Aangegeven wordt dat het wenselijk is om jonge mensen te betrekken. Rondvraag De heer Henk Vermeulen geeft aan dat hij na ruim 25 jaar dorpsraad definitief gaat stoppen. De dorpsraad zal hier uiteraard nog op gepaste wijze op terug komen. Mevrouw Annemarie Linskens zal een voorstel maken voor een mogelijke wijziging in de tarieven voor verenigingen voor het Oostrums Weekblad. Er wordt gemeld dat er vorige week een aanhouding door de politie heeft plaatsgevonden op het sportpark. De bloembak op de Randenrade is vernield. De dorpsraad heeft subsidie verstrekt aan de kerk om het pad op het kerkhof in orde te maken. Dit is echter niet tot ieders tevredenheid. De TBS, de gemeenten Venray en Meerlo-Wanssum, de Wendel en het VvGI hebben gezamenlijk een veiligheidsonderzoek laten uitvoeren. Dit onderzoek is afgerond en wordt op dit moment uitgewerkt. De heer Frederix en de heer Linskens zijn in dit kader geïnterviewd en geven aan dat zij twijfels hebben over de kwaliteit van dit onderzoek. De postbezorging van de gemeente Venray aan de dorpsraad blijft een probleem. Hierover wordt een brief naar de gemeente gestuurd. De heer van Soest vraagt namens het actiecomité TBS of er nog ontwikkelingen zijn rondom resocialisatiewoningen. Vanuit het actiecomité wordt aangegeven dat zij nog geen formele berichtgeving heeft gehad over resocialisatiewoningen. Alle verenigingen zijn aangeschreven over de huurverhogingen van d?n Oesterham. De vergadering van 14 oktober is een openbare vergadering in plaats van een besloten vergadering. De voorzitter sluit om ongeveer 21.30 uur de vergadering en dankt alle aanwezigen voor hun inbreng. Za. 11 okt.18.30u. Generale repetitie Tegelen (gymzaal) Zo. 12 okt.15.00u. Concert in Cultureel Centrum de Haandert Tegelen Inspelen 14.15u. (onder voorbehoud). Ma. 13 okt..18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Repetitie leerlingenorkest 20.OOu.Repetitie orkest Wo. 15 okt.18.30u. Leerlingen tamboerkorps 19.30u. Repetitie tamboerkorps Concert in Cultureel Centrum de Haandert in Tegelen. Aanstaande zondag 12 oktober vindt er in Cultureel Centrum de Haandert, Haandertstraat 6/8 in Tegelen een concert plaats waaraan de muziekverenigingen uit Tegelen, Belfeld en Oostrum deelnemen. Oostrum opent om 15.OOu. als eerste het concert. De entree prijs van het concert is vastgesteld op 4 euro. U bent van harte uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn. Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen Vera Janssen, notulist HARMONIE0 owcoan* OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 5