Vief Dorpen Festival Toneelvereniging de Vlasbloem Secretariaat: A.van Reenen-Coopmans Westerthienweg 15a 5807 BG OOSTRUM Hallo Oostrum, Toneelvereniging de Vlasbloem uit Oostrum is al weer geruime tijd bezig met de repetities van een toneelspel. Dit jaar is gekozen voor een blijspel van Margit Suez, vertaald door Carl Slotboom. Het toneelstuk met als titel: Lang ieve Casanova, bestaat uit drie bedrijven, en staat garant voor een avondje lachen. Op zondag 30 november speelt de Vlasbloem dit stuk in d'n Oesterham.in Oostrum. Een week later staan wij met dit stuk op de planken in de schouwburg van Venray. Wij hopen u op een van deze avonden te mogen begroeten. Meer informatie hierover volgt t.z.t. Mededeling van de Vlasbloem: In verband met een tekort aan spelers en speelsters kunnen wij dit jaar geen kerstspel instuderen. Volgend jaar hopen wij u hiermee weer van dienst te kunnen zijn. Met vriendelijke groeten: Toneelvereniging de Vlasbloem BKl'LNHOTKAPi?.! Kontaktadres: Huub Moorrees Goetzenhof 2 5807 CC Oostrum Tel. 0478-511165 OO STRUM Op zondag 5 oktober organiseren wij in samenwerking met blaaskapellen uit vijf dorpen t.w. Leunen, Oirlo, Ysselsteyn, Overloon en uiteraard Oostrum een groots opgezet muziekfeest het: Dit muziekspektakel vindt plaats in de feesttent te Leunen. Wij starten deze dag om 11.00 uur met een gezamelijke brunch, waarna alle blaaskapellen een optreden zullen verzorgen. Aan iedere kapel is gevraagd een speciaal programma in te studeren met op het eind een spectaculair hoogtepunt. Wij zullen een publieksjury benoemen om aan het einde van deze dag te bepalen welke kapel het beste in zijn opzet is geslaagd. Verder zullen er de hele middag ruimschoots activiteiten georganiseerd worden voor de kinderen. Zo zal er o.a. geschminckt worden en is er een knutselhoek waar bijvoorbeeld papieren muziekinstrumentjes gemaakt kunnen worden. De entree is voor deze dag gratis. Deelname aan de brunch is ook mogelijk. De kosten voor deelname aan de brunch zijn voor volwassenen 11,- p.p. en voor kinderen van 4 tot 12 jaar 7,~ p.p.. Opgeven kan bij Huub Moorrees Goetzenhof 2 tel. 0478-511165 voor 25 september. De verschuldigde kosten bij opgave te voldoen. Alle reden dus om deze dag vrij te houden en er een gezellig dagje uit van te maken dicht bij huis. Dit mag je niet missen, geef je dus snel op voor de brunch op het Vief Dorpen Festival in de grote feesttent te Leunen. Tot op zondag 5 oktober allemaal. Groetjes van De Eikenhofkapel.

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 11