Stichting Dorpsraad Oostrum Randenrade 50, 5807 BM Oostrum tel. (0478) 584114 e-mail: dorpsraadOostrum@hotmail.com internet: www.aostrum.nl Rabobank Venray Meerlo-Wanssum: 14.00.01.689 Notulen van de openbare vergadering van de Dorpsraad Oostrum Datum: 10 juni 2003 Locatie: foyer d'n Oesterham Oostrum Aanwezig: zie presentielijst 1. Opening De voorzitter, de heer Linskens, opent om 20.00 uur de vergadering en heet alle aanwezigen welkom. 2. Vaststellen agenda Het verslag van de diverse commissies zal worden toegevoegd als agendapunt 11. 3. Ingekomen stukken en mededelingen De voorzitter heeft afmeldingen ontvangen van mevrouw Tromp, mevrouw Hermans en mevrouw van de Boogaard in verband met vakantie. De secretaris licht het overzicht van ingekomen en verzonden stukken toe. De Jeu de Boulers gaan niet akkoord met de afwijzing van de vergoeding van de aanleg van de 3e baan. De dorpsraad was in de veronderstelling dat er nog gelden over waren van de aanleg van de 1e en 2e baan. Dit was niet het geval, waardoor het bestuur van de dorpsraad alsnog heeft besloten om maximaal 150 ter beschikking te stellen voor de aanleg van een 3e baan. Inmiddels heeft de gemeente akkoord gegeven om de grond hiervoor te gebruiken. De commissie Aostrum 2000 heeft een aanvraag gedaan voor sponsoring van 250. Het betreft een culturele manifestatie met promotie van Oostrum in verband met het bezoek van Omroep Venray Zij verzorgen een live uitzending vanaf het dorpsplein van 15.00 tot 18.00 uur. De sponsoring is akkoord bevonden door de dorpsraad. Het bedrag van 250 wordt overgemaakt uit het leefbaarheidsbudget dat de dorpsraad elk jaar van de gemeente ontvangt. Er is een brief van de gemeente Venray ontvangen over de nieuwe stankregelgeving die per 1 mei 2003 ingegaan is. Het is nog onduidelijk of dit problemen oplevert bij het uitbreidingsplan Oostrum-Oost fase 2 ©n o De dorpsraad heeft een brief ontvangen van de gemeente Venray inzake de aanleg van riolering in het buitengebied. Degenen die hierbij betrokken zijn, hebben een brief met inschrijving van de gemeente ontvangen Zeer waarschijnlijk wordt in september gestart met de aanleg van riolering in de cluster Oirlo- Oostrum. Voor de betrokkenen volgt nog een informatieavond. Per 1 juni is Marion de Bresser het aanspreekpunt voor Oostrum voor de gebiedscoördinatie openbare werken (voorheen Willy Sassen). K Er is een brief naar de gemeente Venray gestuurd met aan- en opmerkingen op het concept bestemmingsplan. Dit betreft het pand Stationsweg 130a en Van Broekhuizenstraat 42. 4. Notulen openbare vergadering d.d. 11 maart 2003 en 13 mei 2003 De notulen van 11 maart worden zonder opmerkingen vastgesteld. Notulen van 13 mei 2003 (p.1). Er wordt gevraagd waarom op 10 juni toch gekozen is voor een openbare vergadering in plaats van vergadering" V8rg nng' De reden hiervoor is dat de periode tot. september te lang is zonder openbare (p.2) Vanuit de publieke tribune wordt aangegeven dat uit de notulen onvoldoende duidelijk blijkt dat er college geen steun l£\voor uitbreiding van de TBS-kliniek. Als aanvulling op de notulen van 13 mei wordt aan ook opgenomen dat het college van B&W van de gemeente Venray geen steun geeft aan uitbreidingsplannen voor resocialisatiewoningen van de TBS-kliniek. invullingvar^d^Hu^HI te90nV'81 dat 8r geen concrete mededelingen werden gedaan over de

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 3