FAMILIE TOERNOOI Hengeisportvsrerriging 'f Alvertje", Oosfrum Zaterdag 13 september bloemenactie van de Aostrumse Zangkompeneej. Het is reeds een traditie en dat willen wij wel zo houden. Op zaterdag voor de Aostrumse kermis is de jaarlijkse rondgang. Een bloemetje van Aostrumse Zangkompeneej brengt het zonnetje in huis. En dat wilt u toch niet missen. Uitslagen: Tweede wedstrijd om de zomerkoning korte hengeis: 1Toon van Ooijen 1790 gram 2. Peter van de Burgt 1120 gram 3. Sjaak Theeuwen 450 gram 4. Dieter Wagner 380 gram 5. Erich Hain 270 gram Programma: Komend weekend is de tweede wedstrijd van de karpervissers. Er wordt gevist van vrijdaqavond tot zondagmiddag 12.00 uur. 1 Op zaterdag o september gaat ons jeugdlid Gijs Martens uit Venray het Alvertje vertegenwoordigen bij het Nederlands Kampioenschap jeugdvissen aan de Hoge Vaart bij Zeewolde. We wensen hem daar veel succes! Nieuwe secretaris en penningmeester. Begin 2004 stopt Harrie Lenssen zijn werkzaamheden als secretaris/penningmeester van onze vereniging. Omdat deze werkzaamheden steeds arbeidsintensiever worden, heeft het bestuur iemand gevonden dïe de iedenadministratie en de P.R. wil gaan doen. Daardoor zijn de functies van secretaris en penningmeester aanmerkelijk minder zwaar geworden. Dat neemt niet weg dat we enkele mensen nodig hebben om in de toekomst als secretaris en penningmeester te fungeren. Wij zouden daarom personen, die er iets voor voelen deze functies te gaan bekleden, willen vragen contact op te nemen met Harrie Lenssen te! 0478-587606. Ook mensen die nog geen lid zijn van de vereniging, maar die wel interesse hebben in de hengelsport, kunnen reageren. Vergunningen. Voor vergunningen; ook voor Het Wanssums Ven, kunt u terecht bij Paunaland van Grootel, Stationsweg 21 in Venray, bij van de Ligt Ailicht, Brugstraat 13 in Wanssum, bij Harrie Theeuwen de Houskuilstraat 38 in Wanssum en bij het Shell tankstation in Wanssum en verder nog bij Jans Hengelsport in Welf. Voor verdere inlichtingen kunt u terecht bij de secretaris H. Lenssen, telefoon 0478-587606. Voor al diegene die nog een appeltje te schillen hebben met eeri familielid, of puur voor de gezelligheid. Het famiiietoernooi. Het familietoernooi wordt gehouden op zondag 21 september. Aanmelden voor 18 september kan bij Leo Lenssen 580558 of Ton Clephas 510536. leder lid van TCO kan dus 1 familielid als partner opgeven. Uiteraard kunnen opa of oma je peetoom mee naar het park om te genieten van een kopje koffie en naar het sublieme tennisspel van hun eiqen familieleden.

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 15