VENRAY OPEN Playbackshow A.D.O.R.!!!!!! Het einde van het schooljaar komt steeds dichter bij. Dat betekent dat ook het A.D.O.R.- y jaar bijna afgelopen is. Ook dit jaar sluiten we het seizoen af met een spetterende playbackshow. Deze vindt plaats op donderdag 10 juli van 18:30 uur tot 20:00 uur. Maar een playbackshow is natuurlijk niets zonder artiesten. Dus geef je op en ga flink oefenen want natuurlijk is er ook dit jaar weer een prijs te winnen. We hopen jullie allemaal te zien op donderdag 10 juli (en je mag al je fans meenemen) in het A.D.O.R.-gebouw. Groetjes Leiding en bestuur van A.D.O.R. P.S. De gewone clubavonden vervallen in deze week. Verder is de playbackshow de afsluiting van het seizoen dus ook de week erna (laatste schoolweek) is er geen A.D.O.R. Wij wensen iedereen vast een fijne vakantie en tot september. Gezellige dag in Volkel, Afgelopen zaterdag vertrokken we met 50 kinderen en 15 leiding 's morgens om 9:00 uur naar 'Hemelrijk' in Volkel. Het mooie weer wat we besteld hadden, hebben we ook bijna de hele dag gehad (op een paar regendruppels na). De glijbanen, het luchtkussen, de survivalbaanalles werd uitgeprobeerd (en nog een keer, en nog een keer). Tussendoor was er af en toe tijd voor wat drinken, een boterham of een snoepje. De meegenomen €3.- kwamen goed van pas want naast de gekochte ijsjes en kauwgomballen, werden er ook nog mooie souveniertjes gekocht. Iets over half vijf vertrokken we moe maar voldaan terug naar Oostrum. Alweer een hele geslaagde dag. Dit was echter niet mogelijk geweest zonder al die ouders en zonder Taxi Peeters (met drie busjes) die ons gratis naar Volkel hebben gebracht en/of gehaald. Bij deze willen wij al die ouders en Taxi Peeters dan ook ontzettend bedanken!!!!!! Groetjes leiding bestuur A.D.O.R. Uitwisseling TCO Bijna is het alweer zover. Tennispartyl! Op 11 juli staat een uitwisseling gepland. Ditmaal met America als gast. We willen tijdig beginnen zodat, we ook weer op een christelijke tijd kunnen stoppen. Het is de bedoeling dat we 3x op deze avond de gasten klop geven. En het wordt nog gezelliger als je niet alleen komt maar ook iemand meebrengt. Wij vragen een kleine vergoeding om de kosten een beetje te dekken. Geef je zo snel mogelijk op vanwege beperkte inschrijf mogelijkheid. Opgave bij L Lenssen of T. Clephas. Tot horens. 29/30 en 31 augustus wordt het geweldige evenement het Venray Open gehouden. Uiteraard doet Oostrum hier aan mee. Met bijgaand inschrijfformulier (elders in dit blad) kunt U zich opgeven. Voor eventuele info kunnen senioren terecht bij Ton Clephas en junioren bij Henny v Dijck. Er zijn verschillende klasse. Let op nieuw is de klassse veteranen 50+. Veel tennisplezier. Persbericht namens besturen V.V.O. en K.V.O. Oostrum gaat op herhaling. Op de ledenvergadering van 27 juni j.l. waarin besluitvorming over de fusie tussen de voetbal- en korfbalvereniging zou plaats vinden, waren te weinig stemgerechtigde leden aanwezig om te mogen stemmen. De korfbalvereniging kwam 1 en de voetbalvereniging meerdere leden tekort. De nieuwe vergadering staat gepland voor donderdag 10 juli om 20.00 uur in de Oesterham te Oostrum. Ongeacht het aantal aanwezigen mogen dan beiden verenigingen hun besluit nemen over de fusie.

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 11