MINI-STRATEN VOETBALTOERNOOI 2003 PINKSTERTOERNOOI A1 JUNIOREN BIJ V.V.OOSTRUM ATTENTIE... ATTENTIE... De KOPIJ voor plaatsing volgende week (i.v.m. Pinksteren) graag inleveren voor vrijdag 5 Juni a.s. 1.9.00 uur. Het zit er weer op. In de brandende zon hebben de verschillende straten het weer tot een fraai sportspektakel weten te brengen. Het stratenvoetbaltoernooi om de fel begeerde Toon van Soest Bokaal (TSB of is het TBS) was een mooi dorpsgebeuren en is voor de voetbal vereniging altijd een fraaie afronding van het seizoen. Dit jaar niet helemaal een afronding want komende weekeinde komen de A spelers nog in actie op het A toernooi. Voor de eerste maal was er ook een stratenkorfbaltoernooi waar de Kloosterstraat beslag op de eerste plaats wist te leggen, (vorig jaar nog winnaar van het straten voetbaltoernooi) In de pauze werd er natuurlijk weer gevoetbald door de jongste leden van de voetbalvereniging en iedereen heeft kunnen constateren dat er ook voor de toekomst wel vooruitzichten zijn. Ze speelde deze wedstrijd natuurlijk om de Broeder Huijbers Trofee. Winnaar van de Toon van Soest Bokaal 2003 is de Witte Vrouwenstraat geworden, ze versloegen in de finale de van Broekhuizenstraat. Een goede derde was de Herenpasweg. Voor de statistici nog de verdere uitslag: 4. Westerthienweg 10. Binnenhof 5. Hatendonchstraat 11. Gildestraat 6. Oosterthienweg 12. Randerade 1 7. Stationsweg 13. Randerade 2 8. Buitenhof 14. Jofferspas 9. Geijsterseweg 15. Mgr. Hansenstraat Opvallend detail hierbij, de nummers 1 t/m 6 komen allemaal van de noordelijke kant van de Mgr. Hansenstraat of wel 'uut aid Aostrum'. Wij hopen dat iedereen een fijne en vooral gezellige dag heeft gehad en wij hopen alle leden nog terug te zien op 27 juni om 20.00 uur tijdens de vergadering in de Oesterham. Op zaterdag 7 en zondag 8 juni wordt voor de 2e keer een A1 toernooi gehouden in Oostrum. Deelnemende ploegen komen uit alle windhoeken: Woudrichem - Vaassen - Limmen - Hulzense Boys - Harfsen - CDN Driebergen en Oostrum zelf. Helaas moest een achtste team zich vorige week terugtrekken vanwege interne strubbelingen. Het geheel speelt zich op zaterdag en zondag af op het prachtige sportcomplex aan de Sparrendreef in Oostrum. De meeste teams arriveren al op de vrijdagavond en overnachten gedurende het toernooi in grote tenten op het sportcomplex. Het toernooi is met name bedoeld om spelers welke overgaan naar de afdeling senioren een afscheid aan te bieden vanuit de jeugdafdeling. Natuurlijk is het daarbij fijn te constateren dat dit gedaan kan worden met deelnemers vanuit het gehele land. De wedstrijden duren 2 x 20 min. en tussen de wedstrijden door zijn er wat ludieke acties waar iedereen tegen een kleine vergoeding aan kan deelnemen...dus ook de toeschouwers, supporters etc. Zo is er penalty's schieten, Wie heeft het hardste schot en last but not least is er de mogelijk deel te nemen aan cabrio rossen....vanaf een bepaalde afstand moet de bal terechtkomen in de cabrio en daar ook in blijven liggen. De organisatie heeft enkele prachtige prijzen voor de uiteindelijke winnaars liggen. Vorig jaar was V.V.Oostrum uiteindelijk verrassend winnaar en won het de grote Cup die veel gelijkenis vertoont met de Champions Cup 83 cm en met grote oren Bedankt voor uw medewerking

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 19