BROOD BANKET HERMAN VERHEIJEN Mgr. Hanssenstraat 25 Tel. 587376 Fax. 533493 E-mail: herman.verheiien@hetnet.nl AANBIEDINGEN Vrijdag 6 en zaterdag 7 juni: Abrikozen vlaai 7.00 Grote cake 4.15 Kleine cake 2.25 Uit eiqen oven: Kip-champignon broodje Ragoüt broodje 1.10 1.10 Venray Muzikaal Totaal ook dit jaar weer een groot feest Zie ook: www.aostrum.nl Een succesformule moetje niet of nauwelijks veranderen. Daarom zal ook dit jaar Venray Muzikaal Totaal weer bol staan van de muzikanten. Op vrijdag 11 juli a.s. is het centrum van Venray gevuld met honderden muzikanten die op vier locaties in het centrum zullen zorgen voor een grote variëteit aan muziek. Bovendien zijn de winkels die avond tot 23.00 uur open en de terassen zullen ongetwijfeld weer vol zitten. Venray Muzikaai Totaal is een muzikaal feest, dat georganiseerd wordt door een kleine groep vrijwilligers. Zij zetten al sinds 1996 de schouders onder dit muzikale gebeuren, geheel belangeloos. Dat geldt overigens ook voor alle muzikanten. Zij treden die avond op zonder daar (behalve een paar consumpties) een vergoeding voor te krijgen. Puur uit muzikale liefde dus. Dat Venray Muzikaal Totaal een geliefd podium voor muzikanten is, blijkt uit het feit dat de organisatie steeds meer aanmeldingen krijgt, niet alleen uit Venray, Venray heeft een regiofunctie waardoor de organisatie het meer dan normaal vindt dat een dergelijk evenement een regionaal karakter heeft. Venray Muzikaal Totaal start traditioneel rond 17.00 uur op de Grote Markt in Venray met een mini-playback show. Zom zestig jeugdige Venrayenaren zullen hun best doen om hun eigen favorieten zo goed mogelijk te imiteren. Zoals eerder aangegeven zijn er dit jaar optredens bij vier podia. Een minder dan vorig jaar, dit als gevolg van de brand, enkele weken geleden boven het café De Bonte Koe. De ingeplande artiesten zijn daardoor over deandere podia verdeeld. U kunt dus weer volop genieten op het Schouwburgplein, de Grote Markt, De Bleek en bij 't Podium aan de Kruisstraat. Voor meer informatie over Venray Muzikaal Totaal kunt u contact opnemen met de VVV-ANWB te Venray (Marga Valckx), tel. 0478-510505 of met Maya Kateman (reisbureau Vice Versa), tel. 0478-515155. Tot ziens op vrijdag 11 juli in het centrum van Venray. AI

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 18