7 CTIEF CTIEF OJLB. OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames van de O.V.B. en Zij Actief Informatieve avond over Herbalife, gepresenteerd door: Rieky Basten, Helmy Thoone en Nelly Claassen. Datum: Dinsdag 3junia.s. Aanvang: 20.00 uur Locatie: Gemeenschapshuis Oostrum Herbalife is geen medicijn Herbalife is geen wondermiddel Je eigen lichaam is het wonder Door gebruik van Herbalife is je lichaam in staat te herstellen. En geeft je daarvoor hele mooie dingen terug. Wilt u meer weten over: gezonde voeding meer energie en vitaliteit gezond afslanken gezond aankomen Op deze avond zullen enkele dames hun verhaal vertellen over de ervaring met Herbalife. U bent tevens in de gelegenheid om te proeven. P.S. andere belangstellenden zijn ook welkom. Zij betalen voor deze avond €1,00. Wij wensen u een fijne avond. Het bestuur Attentie. Dames O.V.B. en Zij Actief Donderdag 19 juni en dinsdag 15 juli zijn er fietstochten van ongeveer 25 km. Halverwege de route drinken we koffie. Voor de dames die graag meefietsen, vertrekken we om 19.00 uur vanaf de voormalige Rabobank in Oostrum. P.s. er komt geen bericht meer over deze 2 avonden. Leden ZijActief Oostrum Basiscomputercursus Data: maandag 8 15 22 29 sept. 6 13 okt. 2003 6 lessen) 19.00 - 21.30 uur of maandag 12 19 26 jan. 2 9 febr. 2004 (6 lessen) 19.00 - 21.30 uur. Plaats: Merselo. Kosten: 65,- per persoon incl. cursusmateriaal. Aan de orde komen o.a. de volgende onderwerpen: omgaan met de muis het opstartscherm leren werken met programma's als wordpad en word uitleg over de verkenner u leert iets opslaan en openen selecteren werken met vensters opstarten diskette leren omgaan met de helpfunctie. Noodzakelijk is dat u thuis een computer heeft omdat u ook moet kunnen oefenen. Limburg m holiek vrouwennetwerk hotiek vrouwennetwerk >rk

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 3