De vergadering waarin besloten wordt om te fuseren zal plaatsvinden op vrijdag 27 juni 200320.00 uur in de Oesterham te Oostrum. Uitslag dinsdag 20 mei Veteranen toernooi te Liessel: Oostrum veteranen 4e plaats. Uitslag zaterdag 24 mei Stiphout vooruit vet - Oostrum vet Afgelast. Programma zaterdag 31 mei SVB vet - Oostrum vet A: 17.30, vertrek: 16.40 Oostrum Oostrum Oostrum Oostrum Oostrum C1 toernooi D1 toernooi F2 toernooi F3 toernooi F4 toernooi Posterholt Posterholt Belfeldia Belfeldia Belfeldia vertrek 12.15 vertrek 07.30 vertrek 09.15 vertrek 09.15 vertrek 09.00 Programma zondag 1 juni Oostrum E4 toernooi Belfeldia vertrek 08.45 Donderdag 5 juni Jeugdkadervergadering in de kantine aanvang: 20.30. FUSIE Het is bijna zover De fusie van KVO en WO is bijna rond. We gaan alle leden voorstellen om over te gaan tot de vorming van één vereniging genaamd Sportvereniging Oostrum (S.V.O). De besturen van WO en KVO zullen aanwezig zijn om het fusievoorstel uit te leggen. Het allerbelangrijkste zijn de nieuwe statuten van de nieuwe vereniging. Deze statuten zijn gereed en komen binnenkort ter inzage beschikbaar voor alle leden van KVO en WO. We roepen alle leden van 18 jaar en ouder op om naar deze bijeenkomst te komen en het stemrecht te gebruiken! We hebben volgens de statuten van beide verenigingen minimaal de aanwezigheid van twee/derde van de stemgerechtigde leden nodig om een besluit te nemen. DUS KOM A.U.B. Want ais je niet komt, kan er die avond namelijk géén besluit genomen worden. Dan is er een tweede vergadering nodig op donderdagavond 10 juli 2003. Dan kunnen de daar aanwezige stemgerechtigde leden wel een beslissing nemen. Maar wij gaan uit van één vergadering, met een maximaie opkomst van jullie! Want jij wilt toch ook graag weten wat er gaat gebeuren en meebeslissen? Laatje stem horen en kom naar deze belangrijke bijeenkomst. Bestuur van WO en KVO. Raadpleeg te allen tijde het publicatiebord wmmmm i.v.m. eventuele wijzigingen. .Inleveren 'Jeugd Senioren Overige Kopij voor V.V. Oostrum: Tilly Rutten, Van Broekhuizenstraat 29. Oostrum. Edwin Broeren, Randenrade 54, Oostrum. Henri Kessels, Spurkterdijk 6, Oostrum. V V Ongtrnm

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 15