....ATTENTIE... ATTENTIE... In verband met PINKSTEREN, de KOPIJ voor plaatsing in week 24 graag inleveren voor vrijdag 5 Juni 19.00 uur. Team-indeling: Mgr.Hanssenstr: Leider: Erik van Leendert Spelers: Erik van Leendert, Robert Arts, Mare Biermann, Jacco Camps, Giel Emons, Roy de Kleijn, Lennart Peeters, Pim Poels Witte Vrouwenstraat: Leider: Roland van Soest Spelers: Roland van Soest, Jos Broeren, Marcel Lenssen, Ron Pelzer, Sjors Teeuwen, Sef Teeuwen Jofferspas: Leider: Ton van Kessel Spelers: Ton van Kessel, John van Bergen, Peter Fleurkens, Jeroen Kanters, Roel Kessels, Ruud Mulder, Bart Rutten, Peter Verhoeven, Martien Verstegen Hatendonckstr: Leider: Spelers: Bram Broeren, Bastiaan Bouwsema, Ron Cornelissen, Koen Hermans, Frank Jansen, Marcel Janssen, Henk Linders Boshuizen: Leider: Wien Staaks Spelers: Wien Staaks, Peter Janssen, Henri Kessels, Bart vd Male, Jan Willem Rutten, Leon van Soest, Twan Thielen Van Broekhuizenstr: Leider: Ger Swinkels Spelers: Ger Swinkels, Barry Cornelissen, Ralph Kessels, Sil Swinkels, Jip Swinkels, Sjors Willems, Roy Willems Oosterthienweg: Leider: Jan Janssen Spelers: Mark Broeren, Bas Camps, Pim Camps, Steef Janssen, Stan Janssen, Wietse Reijnders, Kees van de Ven, Jan van de Ven Randenrade 2: Leider: Bob van Mil Spelers: Bob van Mil, Kevin van Dijk, Thijs Emonts, Maud Kessels, Lars Kessels, Rene Linnenbank, Rene Wijnhoven Stationsweg: Leider: Berry Oudenhoven Spelers: Berry Oudenhoven, Huub Derks, Tom Direks, Bart Direks, Frank Hendrix, Ruud Hendrix, Ron Reijnders Binnenhof: Leider: Rob Jeucken Spelers: Rob Jeucken, Nicky Claessens, Mark van Dijk, Luuk Gielens, Marcel Holtackers, Arjan Kempen, Patrick Lenssen, Herman Lenssen, Symen Tielen, Luc Vermeulen Geijsterseweg: Leider: Jos Custers Spelers: Ruud Custers, Hans Custers, Geert Kunen, Coen Litjens, Maurice van Mill, Thijs Mommen, Gijs Wijdeven, Koen Wijdeven Herenpasweg: Leider: Peter van Abswoude Spelers: Peter van Abswoude, Wil Cremers Karin Cremers- Janssen, Frank Frederix, Rik Schlepers, Dave Welters, Henri Wilmsen Gildestraat: Leider: Dick Janssen Spelers: Dick Janssen, Paul Custers, Toon van Goch, Jules Janssen, Tom Janssen, Wim Linders, Bob Surminski Randenrade 1: Leider: Spelers: Hans Kessels, Guus op den Camp, Robert Emons, Jorn Kessels, Bas Kessels, Kevin Pothoven, Willem Verheijen Westerthienweg: Leider: Jules Kreutz Spelers: Jules Kreutz, Thijs Claessens, Sander Evertz, Paul van Haeren, Sjors de Kleijn, Stijn Martens, Randy Schipper Buitenhof: Leider: Arno Wijnhoven Spelers: Thijs Arts, Ed Gielens, Math Gommans, Bart Holtackers, Marcel Linskens, Ivo Sikes, Rowan Wijnhoven, Pascal Wijnhoven Bedankt voor uw medewerking

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 11