KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN Secretaris: A. Linders, Geeststraat 8,5807 AR, Oostrum. Tel. 0478 - 5103 85 Enveloppen voor betalingsopdrachten in september van het vorig jaar is ons bankkantoor in uw dorp gesloten. Sedertdien hebben ons van veel senioren vragen en opmerkingen bereikt over het inzenden van betaalopdrachten. Meer concreet werd gevraagd of de bank bereid is om portvrije enveloppen voor dit doel beschikbaar te stellen, nu men de opdrachten niet meer in de brievenbus van het bankkantoor kwijt kan. De achtergrond van deze vraag is, zo is ons gebleken, het gegeven dat senioren veelal niet of in mindere mate mobiel zijn. Daarom hebben wij alsnog besloten om bovengenoemde groep van klanten een handreiking doen en voor hen portvrije enveloppen beschikbaar te stellen. Vriendelijk verzoeken wij u, om uw leden hierop te attenderen. Belangstellenden kunnen de enveloppen telefonisch bij onze bank bestellen onder nummer (0478) 53 03 00. Vervolgens worden de enveloppen via de post bij deze mensen thuisbezorgd. Wij vertrouwen, dat wij hiermee op passende wijze aan de vraag van veel senioren kunnen voldoen en verblijven, met vriendelijke groet, Rabobank Venray Meerlo-Wanssum ing. Jan Vinkenvleugel algemeen directeur Zaterdagochtend 26 april kan de grote schoonmaak weer beginnen. Op deze dag zal de voetbalvereniging weer zorgen dat u van u resten en overtollige ijzerwaren af kunt. U kunt zoals gewoonlijk het oudijzer op deze dag aan straat zetten. Als u grote stukken heeft die u niet aan de straat kunt zetten kunt u vooraf even bellen naar: Rik Slepers 0478 587386 of Henk van Goch 0478 512318. Wilt u er wel aan denken dat onderdelen waar chemicaliën in of bij zitten (denk aan accu's, koelvloeistoffen en dergelijke) niet geaccepteerd kunnen worden. Wij hopen dat we iedereen met deze actie van dienst kunnen zijn. Wij heipen u en u helpt ons! o u d - ijze ra ctie 2 0 0 o u d - ijze ra ctie 2 0 0 3

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 5