Enquête Woningbehoefte Oostrum". Doe daarom mee! Vul de enquête in! Dank voor uw medewerking in ons aller belang! Redactieadres: A. Linskens, Buitenhof 13, 5807 BW Oostrum. Tel. 550566. E-mailadres: oostrumsweekblad@planet.nl Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Stichting Dorpsraad Oostrum Randenrade 50, 5807 BM Oostrum tel. (0478) 584114 Aan de inwoners van Oostrum van 18 jaar en ouder. Geachte heer/mevrouw, Op 11 maart 2003 organiseerde de Gemeente Venray. in samenwerking met de Dorpsraad Oostrum, een "inloopavond". Tijdens deze inloopavond werd toelichting gegeven over veranderingen in het bestemmingsplan Oostrum Uit vele reacties is gebleken, dat men ook informatie verwacht had over de woningbouw mogelijkheden in de nabije toekomst. Jammer genoeg was dit niet de bedoeling van de Gemeente en is hierover geen informatie verstrekt. Op deze avond is echter wel toegezegd dat binnen enkele maanden het stedenbouwkundige plan voor Oostrum gereed zou zijn en toegelicht kan worden. In dit plan wordt uitwerking gegeven aan hoe en wat de bouwmogelijkheden op de korte termijn zijn. Intussen heeft de Dorpsraad bij de gemeente inzicht gevraagd over de voortgang van dit plan. Zoals wij hebben kunnen constateren verkeren de plannen in een ver gevorderd stadium. Vanuit de Dorpsraad is nog de mogelijkheid om te adviseren over de omvang, aard en soort van de woningen die gebouwd gaat worden. Om een gedegen advies te kunnen geven willen wij u verzoeken medewerking te verlenen aan de Met de resultaten van deze enquête hopen wij zicht te krijgen op de woonwensen van de Oostrumse inwoners Wij zullen deze wensen in een advies aan de Gemeente overbrengen zodat bij de definitieve uitwerking van het stedebouwkundigplan hiermede rekening kan worden gehouden. In maart 2003 heeft een 90 tal inwoners van Oostrum al meegedaan aan een enquête die werd houden door een 4 tal gemeenten in Noord Limburg. Die enquête staat los van deze specifiek voor Oostrum geldende enquête. Op de resultaten hiervan heeft de Dorpsraad nog geen zicht. Wij verzoeken deze inwoners ook mee te doen met de "Enquête Woningbehoefte Oostrum". Het woningbouwprogramma voor de komende 5 jaar in Oostrum kan mogelijk door uw bijdrage mede beïnvloed worden en gestalte krijgen. Voor 22 april 2003 wordt de enquête huis aan huis verspreid. Tussen 28 april en 3 mei 2003 wordt het enquêteformulier bij u opgehaald.door de leden van de Dorpsraad. Om de privacy te waarborgen verzoeken wij u de enquête in gesloten enveloppe, dezelfde waarin ze u is aangeboden, klaar te leggen voor de ophalers. 32e jaargang nr. 16 17 april 2003 Sluitingstermijn in te leveren kopij: Maandagavond 18.00 uur. Oostrum. april 2003. OOSTRUM's w KBLAD

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 1