KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN 3-Daagse reis Wemeldingen. Met de KBO van Oirlo en Castenrav 9-10-11 september Secretaris: A. Linders, Geeststraat B, 5807 AR, Oostrum. Tel. 0478 - 51 03 85 Het reisprogramma ziet er als volgt uit: Eerste dag: 08.00 uur vertrek vanaf "De OesterharrTMet onderbreking voor een kopje koffie rijden we rechtstreeks naar Burgh Haamstede in Zeeland. Hier arriveren we even voor het middaguur. In de koffiehoek van het Ir. Topshuis gebruiken we de lunch. Aansluitend bezoeken we Waterland Neeltje Jans. Het laatste project van deze Deltawerken was de 9 km lange stormvloedkering in de Oosterschelde. Op een kunstmatig eiland zijn 66 gigantische pijlers gebouwd, die na voltooiing op spectaculaire wijze met een reusachtig hefschip in de zeearm zijn geplaatst. Via films, foto.s en maquettes kan men kennis nemen van deze indrukwekkende stormvloedkering. Na het bezoek aan het voorlichtingscentrum wordt per boot een tocht langs de pijierdam gemaakt. Omstreeks 16.00 uur rijden we naar Wemeldinge waar we zullen arriveren omstreeks 17. 00 uur. Nadat we hebben ingecheckt, hebben we de gelegenheid om de omgeving van het hotel te verkennen, voordat om ongeveer 19.00 uur het diner wordt gereserveerd. De avond kunt u op u eigen manier doorbrengen. Tweede dag: Na het ontbijt rijden we door de nieuwe tunnel onder de Westerschelde via Zeeuws Vlaanderen naar een van de mooiste steden van Europa, Brugge. Eerst bezoeken we om 11.00 uur Brouwerij De Straffe Hendrik. Deze ambachtelijke brouwerij is al actief sinds 1856. De kook en brouwketel, het koelschip en de moutzolder waren de authentieke werkinstrumenten voor het brouwen van de Brugse Straffe Hendrik. Dit lekkere streekbiertje kunt u natuurlijk proeven tijdens u bezoek, terwijl u geniet van het panoramische zicht over Brugge. Aansluitend gebruiken we in het restaurant van de brouwerij gezamenlijk de lunch. S,Middags maken we nog een boottocht langs de bezienswaardigheden van Brugge. Omstreeks 16.00 uur rijden we weer terug naar ons hotel in Wemeldinge. Hier wordt om 19.00 uur wederom het diner geserveerd. Derde Dag Nadat wij hebben ontbeten gaat de bagage in de bus. We nemen afscheid van de Fam. Traas en rijden naar Ouwerkerk, hier bezoeken we het museum over de watersnoodramp. Na het museumbezoek stapt de gids in de bus die ons zal begeleiden op een rondrit met als thema de watersnoodramp van 1953. De gids zal ons vele anekdotes vertellen over deze periode. Tijdens de rit zal o.a. worden gestopt bij het monument ter nagedachtenis van de ramp in Collijnsplaat. De rondrit eindigt in Zierikzee, waar we gezamenlijk de lunch gebruiken. Na de lunch kan nog even in Zierikzee worden rondgekeken voordat we om omstreeks 14.30 uur aan de terugreis zullen beginnen. Tussen 18.00-19.00 uur arriveren we weer in Oostrum waar we dan gezamenlijk het diner gebruiken Wij wensen u heel veel plezier en mooi weer toe.. De onkosten voor deze reis bedragen 200 exclusief verzekeringen. Dit bedrag graag overmaken op rekening van KBO Castenray rekeningnr.133298418 Als men een eenpersoonskamer wil zijn de onkosten 20 De verzekering kost 10 p p. U kunt zich vanaf nu opgeven de opgaven zulle behandeld worden volgens binnenkomst en vol is vol. Geeft zich op voor de reis van Wemeldinge op 9-10-11 september; Naam Adres Woonplaats Maakt wel/niet gebruik van gezamelijke onkosten/anuleringsverzekering 10 Wil een eenpersoonskamer 20 Inleveren bij A. Linders, Geeststraat 8 Oostrum. Tel. 510385

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 15