M uzi kaal A ostrums A rtiesten Spektakel CD Liedjesmiddag 2003 Aan alle M.A.A.S. fans Wij, de stichting M.A.A.S., een stel vrienden, die geheel belangeloos, hun steun hebben willen bijdrage aan de Oostrumse verenigingen) moeten helaas mededelen dat de Maas in 2003 niet door Oostrum zal stromen. we zijn op zoek naar een alternatief voor 2004 Vorig jaar is M.A.A.S. een stichting moeten worden. Dit heeft met zich meegebracht dat wij belastingplichtig zijn Daar komt ook nog bij dat we aan de BUMA muziekafdrachteen voor M.A.A.S. ongekend hoog bedrag moeten afdragen En dit alles in het kader van het goede doel. Het is voor ons financieel niet meer mogelijk om nog een kwalitatief goed Muzikaal Spektakel te organiseren. We willen jullie dan ook bedanken voor het in ons gestelde vertrouwen van de afgelopen driejaar. Een speciaal woord van dank gaat uit naar allen die op welke manier dan ook een steentje heeft bijgedrage om van M.A.A.S. een succes te maken. De munten van MAAS die nog in omloop zijn, kunnen tot 1 maart 2003 ingeleverd worden bij het Aliemanscafé. Stichting M.A.A.S. Henri van Helmond Jurgen van Soest Marcel Holtackers Robert Arts Hans Kessels Monique van Aalsum Marjan Fleurkens Diegenen die de CD op de Liedjesmiddag hebben besteld, krijgen hem binnenkort thuisbezorgd. Mensen die nog niet in de gelegenheid zijn geweest om de CD te bestellen, kunnen dat alsnog doen bij één van onderstaande personen: De CD met daarop de negen liedjes van de Liedjesmiddag 2003 is klaar. Zoals bekend kon de opname van de CD dit jaar niet onder optimale omstandigheden plaatsvinden. Toch is het weer een mooie CD geworden, die niet in de collectie van de carnavalsvierder mag ontbreken. Deze CD is te koop voor slechts 5,00. Marcel Linskens, Binnenhof 13 (550566); Dave Moorrees, Randenrade 13 (513185); De commissie Liedjesmiddag. STROM

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 7