KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN Dames Zij-Actief Oostrum Secretaris: A. Linders, Geeststraat 8,5807 AR, Oostrum. Tel. 0478 - 51 03 85 Beste leden, 28 januari is onze jaarvergadering. 5 februari is het weer kienen. Middag: "Met knoppenmodern bankieren" 8febr. a.s. Naar aanleiding van de sluiting van de kantoren Oirlo - Castenray, Oostrum en Merselo van de Rabobank Venray, Meerlo-Wanssum zijn ook wij als Ouderenbond Oostrum in samenwerking met de Ouderenbonden van de andere dorpen ons gaan roeren. De sluiting ongedaan maken kunnen wij niet regelen!! Wel hebben wij een middag kunnen regelen waar ons duidelijk wordt uitgelegd hoe men met de chipknip en pinpas kan werken en opladen. Wij worden ontvangen met koffie of thee en gebak. Er zijn geen kosten aan verbonden. De Rabobank omschrijft dit als volgt: Cursus Modern Bankieren. Zoals elders in dit"blad staat aangekondigd, organiseert de KBO Castenray in samenwerking met de Rabobank een cursusbijeenkomst "Modern Bankieren" deze is bedoelt om U vertrouwd te maken met het gebruik van geld en betaalautomaten. De bijeenkomst wordt gehouden op zaterdag 8 februari a.s. en duurt van 14.00 uur tot ca. 15.30 uur. Naast een duidelijke uitleg over de werking en bediening van de automaten krijgt U volop de gelegenheid om te oefenen met de apparaten in de hal van de bank. Dat kan in alle rust gebeuren, want het kantoor is dan gesloten. U krijgt daarbij hulp van deskundige medewerkers van de bank. Wij hopen op voldoende deelname. Het parkeren is achter de Rabobank Venray en dit is gratis. Aanmelden tot 25 januari bij de secretaris, telefoon 510385. Hierbij nodigen wij al onze leden uit voor de jaarvergadering. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Na de pauze gaan we weer kienen voor mooie prijzen. De agenda is reeds in uw bezit (in het programmaboekje 2003). Mogen we ook op uw komst rekenen? Tot 21 januari ümburcj JAARVERGADERING Datum: dinsdag 21 januari 2003 Plaats: Gemeenschapshuis Oostrum Aanvang: 20.00 uur katholiek vrouwennetweik

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 9