Opening j eugdvastelaovendmezee jum; JEUGDRAOD EN BoereBrulluft The Battle Terug ien den Tied Zaoterdaggenaovend 1 fibberwarie is de opening van ut urste vastelaovendmezeejum van Aostrum, Lull en den Boshuuze. Mit de onthulling van ut proonkstuk van ut mezeejum; de 44ste jeugdprins van Aostrum, Lull en den boshuuze. R.K. Parochie Onze Lieve Vrouw Geboorte Mgr. Hanssenstraat 20 5807 BD Oostrum. Oostrum, januari 2003. Aan alle inwoners van Oostrum, met name aan alle leden van de Parochie Onze Lieve Vrouw Geboorte. Beste mensen, Via deze brief brengen wij U graag op de hoogte van een tweetal ontwikkelingen in onze parochie. 1De gewijzigde samenstelling van het kerkbestuur. 2. De kerkbijdrage in 2003. 1. Het kerkbestuur. Na het afscheid in 2002 van de heren Martin Litjens, Henk Raedts en Jeu Rongen, resp. penningmeester, vice-voorzitter en secretaris, zijn we erin geslaagd 4 nieuwe leden te vinden. Onze oproepen in 't Oostrum's Weekblad hebben effect gehad. Het kerkbestuur heeft haar definitieve samenstelling thans nog niet bereikt, maar zal er vanaf 1 maart 2003 als volgt uitzien: Pastoor Piet Hoedemaeckers, voorzitter Henk Janssen, vice-voorzitter Wout van Asseldonk, secretaris Henk Wijnen, penningmeester Jos de Beer, lid Lidy Janssen, lid Geert Janssen, lid. Het kerkbestuur wordt gelukkig ondersteund door meer dan 100 vrijwilligers. Mensen, die willen weten hoe de taakverdeling er binnen het kerkbestuur exact uitziet, kunnen bij pastoor Hoedemaeckers een organogram krijgen ofwel op de website www.aostrum.nl. kijken. 2. De kerkbijdrage in 2003. We gaan nog eens aan alle mensen in Oostrum vragen een bijdrage te leveren aan de kerk in Oostrum, ook aan mensen die al eerder aangaven niet meer jaarlijks benaderd te willen worden. Of U nu een regelmatige kerkganger bent of niet, het is voor bijna iedereen van belang dat er rouw- en trouwdiensten zijn, dat een avondwake kan worden gehouden, dat er doop- en communiefeesten blijven. Daarom doen wij bij deze een oproep op alle inwoners het voortbestaan van de parochie Oostrum zoveel mogelijk te ondersteunen. Het is wellicht goed om te weten dat het kerkbestuur de minimum kerkbijdrage voor 2003 heeft vastgesteld op 65,00 terwijl het adviesbedrag van Bisdom en Dekenaat 94,00 bedraagt. Begin februari zal huis aan huis een enveloppe met deelnameformulier en toelichting voorzien van een retourenvelop worden bezorgd. Vrijwilligers leden van het Groot Comité komen een week later langs om de retourenvelop weer op te halen. Bij voorbaat dank voor Uw vrijwillige bijdrage. Met vriendelijke groet, Henk Janssen, secretaris kerkbestuur.

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 3