Groene Kruis Pluspakket Groene Kruis g Pluspakket Voordelig zwemmen voor leden van het Groene Kruis. Als je baby maar blijft huilen Even lekker ontspannen, 's morgens, in de lunchtijd of 's avonds, ledereen is wel eens toe aan een onderbreking van de dag. Zwemmen is een van de weinige sporten die door iedereen beoefend kan worden. Het Groene Kruis heeft een aantal overdekte zwembaden geselecteerd die meedoen met een unieke kortingsregeling. Het Groene Kruis geeft u als lid de mogelijkheid om tegen een gereduceerd tarief te werken aan uw eigen gezondheid en conditie. De zwembaden die aan deze regeling meedoen zijn: Sportcentrum De Sprank, Venray (0478) 512888 Subtropisch Zwembad De Berckt, Baarlo (077) 4771752 De Schatberg, Sevenum (077) 4677777 Sportcentrum Den Asseldonk, Bergen (0485) 342842 Sport- en Recreatiecentrum Pica Mare, Gennep (0485) 514848 Thermae 2000, Valkenburg aan de Geul (043) 6092000 Vergeet niet bij uw bezoek aan het zwembad uw Groene Kruis-pasje mee te nemen. Welke korting u krijgt kunt u het best navragen bij het betreffende zwembad, leder zwembad heeft immers z'n eigen unieke kortingsregeling! Voor informatie over deze service regeling kunt u ook terecht bij de Klantenservice van het Groene Kruis, bereikbaar tijdens kantooruren via telefoonnummer (077) 3209595. De medewerkers kunnen u vertellen welke voordelen het lidmaatschap u nog meer kan bieden! Een troostkoffer kan uitkomst bieden. Alle baby's huilen zo nu en dan. Dat is een normaal verschijnsel. Zo'n kleine baby moet immers behoorlijk wennen aan zijn nieuwe leefomgeving, het slaap- en voedingsritme en wat al niet meer. Maar er zijn baby's die veel en langdurig huilen, zonder datje weet waarom: een huilbaby. Je hebt alles al geprobeerd en niets helpt. Er zijn regelmatig momenten dat je als ouder de wanhoop nabij bent. Speciaal voor dit probleem is de troostkoffer ontwikkeld. Deze maakt onderdeel uit van het Pluspakket Groene Kruis. Zowel leden als niet-leden van het Groene Kruis kunnen deze koffer 4 weken lenen. De koffer bevat verschillende hulpmiddelen die het troosten van een baby gemakkelijk maken. Deze materialen kunt u gedurende de vier weken uitproberen. Ook is er een uitgebreide map met schriftelijke informatie. De koffer is verkrijgbaar in een van de Thuiszorgwinkels van het Groene Kruis. Wilt u meer informatie over de troostkoffer of hebt u vragen over het gedrag van uw huilbaby? Neem dan contact op met de wijkverpleegkundige Jeugdgezondheidszorg. Zij kan u van advies dienen en al uw vragen beantwoorden. Zij is bereikbaar op doordeweekse dagen van 11.00 - 16.30 uur via telefoonnummer (077) 3209595.

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 15