V.C. De Fles winnaar van de Liedjesmiddag Korfbalvereniging Oostrum Afgelopen zondag werd de 15e liedjesmiddag van C.V. De Karklingels gehouden. De opkomst van het publiek was gelukkig weer erg goed en de zaal dus lekker gevuld. De aanwezigheid van jong en oud geeft de liedjesmiddag toch altijd een beetje extra sfeer. De middag werd geopend door Prins Ron I die een dubbelrol vervulde, als Prins en ook als deelnemend artiest. Er waren dit jaar maar liefst negen liedjes die door de artiesten alléén, als duo of als groep ten gehore werden gebracht. Onder deskundige begeleiding van de Eikenhofkapel werd de eerste ronde afgewerkt. Er was zowel door de artiesten als door de kapel hard geoefend en het liep dan ook als een trein. In de pauze werd voor de eerste keer de volgorde van de tweede ronde door loting bepaald. In deze tweede ronde waren de ergste zenuwen onder de knie en dat maakte dat de meeste liedjes nog beter klonken. Toen was het wachten op de uitslag. Deze tijd werd gevuld met de trekking van de loterij. Eindelijk was de uitslag bekend en daaruit bleek dat het nummer "Vette pech" van V.C. De Fles de meeste punten had verzameld. Zij werden dus winnaar van de 15e liedjesmiddag. De volledige uitslag is als volgt: 1. V.C. de Fles Vette pech; 2. Ut Göt; Meense, meense 3. Aid neejs Vur os blieft ut aitied Aostrum; 4. Li.zanne Arts en Will Cremers Ut göt urn de lol ien ut laeve; 5. Fokker Elluf Ut vliegmesjien; 6. Helga Thielen en Tielke Vollenberg Ik dans, ik draej; 7. De RoMaRiJa's As ik nie kiek; 8. V.C. ut Piepke Laot mar lekker gaon; 9. Lisette Oudenhoven Want as ik ow nie haaj. Al deze liedjes zijn ook weer op een CD gezet. De kwaliteit van de opname is dit jaar echter door omstandigheden niet helemaal optimaal, daarom is de CD te koop voor slechts 5,00. Wij zullen nog laten weten wanneer de CD verkrijgbaar is. Diegenen die de CD tijdens de liedjesmiddag hebben besteld, krijgen hem dan thuisbezorgd. Al met al was het weer een geslaagde middag waarvan wij in ieder geval hebben genoten en jullie hopelijk ook. Nogmaals iedereen bedankt voor zijn of haar bijdrage aan deze mooie middag. Een speciaal woord van dank gaat uit naar de Rabobank, voor hun financiële bijdrage aan de liedjesmiddag 2003. De commissie Liedjesmiddag. Uitslagen; Senioren"!; Altior-Oostrum Aspiranten; Lottum-Oostrum Programma 18-01 Welpen; Oostrum-Peelkorf 7 Oostrum-Oranjewit Pupillen F1; Oostrum 1 -Peel korf 2 Oostrum-DES 1 Pupiilen2; Oostrum-DES Oostrum2-SVOC1 Aspiranten; Oostrum-De Treffers 14-8 Yvon 2, Nicole 2, Tielke 2, Helga 5-3 3 maal Maud.... 13.35 aanwezig 13.10 14.00 aanvang 14.10 aanvang 15.10 aanvang 14.40 vertrek 13.45 aanvang 15.40 aanvang 10.00 'o LUB] STRUM Êk

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 11