KINDERKOOR GEZINSVIERING KERSTMIS Do. 9 jan. 20.30u. Bestuursvergadering Zo. 12 jan. Eikenhofkapel liedjesmiddag Ma.13 jan. 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Repetitie leerlingenorkest 20.00u. Repetitie orkest Wo.15jan. 18.15u. Repetitie leerlingen tamboerkorps 19.30u. Repetitie tamboerkorps Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen Hallo jongens en meisjes We mogen met z'n allen trots zijn op de afgelopen twee uitvoeringen. Kerstavond was zeer geslaagd, het was een sfeervolle kerstviering en er werd volop door iedereen meegezongen. Afgelopen zondag, het nieuwjaarsconcert van de Harmonie, is ook goed verlopen. Joost moest de spits afbijten en ondanks dat het vreselijk spannend was, heeft hij prachtig gezongen. Noor kwam ons koortje eventjes versterken, want er waren toch een aantal kinderen die verhinderd waren, nogmaals bedankt Noor. Het publiek heeft ons ook goed gesteund door mee te zingen met een aantal kerstliedjes. Zelfs de weergoden waren ons gunstig gezind, de sneeuwvlokken dwarrelde vrolijk naar beneden, waardoor we nog meer in stemming kwamen. We gaan ons nu voorbereiden op de vijfde gezinsmis van dit schooljaar. Met de gezinsmis commissie moet ik nog even overleggen wanneer we deze laten plaats vinden. Ik heb met jullie afgesproken dat we morgen repeteren, maar ik ben helaas verhinderd. Daarom vervalt morgen de repetitie, maar ik hoop iedereen 17 januari om 15.15 uur weer mogen te begroeten in de leefkuil van de school. Tot ziens, groetjes Liedy We kunnen namens ons allen terugkijken op een geslaagde kerst-gezinsmis. Wat muziek en zang betreft, iedereen heeft zijn/haar beste beentje voorgezet en dat was ook te horen, zelfs jong en oud heeft meegezongen, dit klonk prachtig. De kinderen die de altaar tafel klaar maakten, de kinderen die gelezen hebben en de kinderen die het kerstverhaal opvoerden hebben dit prachtig gedaan. Deze kerstviering hadden we de kaarsjes dragers achter wegen gelaten, hier kwamen wei enkele reacties op, maar wie weet zijn ze de volgende kerst weer van de partij. Door wat problemen met de verlichting konden we helaas niet in een sfeervol verlichtte kerk afsluiten met stille nacht, maar volgend jaar beter! De gezinscommissie kijkt met een tevreden gevoel terug, hopelijk U ook. Met vriendelijke groet, Liedy Janssen namens de gezinscommissie.

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 7