m Zittingsavonden C.V. De Karklingels M&-* Laat bij uw verdriet onze zorg een troost zijn. Theo Trts v.o.r. 'Begrafenis- en Crematie-onder neming Nieuw!!! Porteur's Partypan. Tel: 077-39 70 166 Fax: 077 39 70 167 www.porteur.nl Afgelopen weekend werden de jaarlijkse zittingsavonden gehouden in gemeenschapshuis D'n Oesterham. Twee avonden met hetzelfde programma en dezelfde artiesten en toch een compleet verschillend verloop. Op de vrijdagavond, die jammer genoeg niet uitverkocht was, werd het gedurende de avond steeds rumoeriger in de zaal wat absoluut van invloed was op de sfeer en akoestiek. Mede daardoor kwam een aantal optredens niet helemaal uit de verf. De zaterdagavond daarentegen was het als vanouds "volle bak", waardoor de sfeer al op voorhand positief werd beïnvloed. Daardoor en zeker ook omdat het rustiger bleef in de zaal, werden de artiesten wat "losser" en kwamen eigenlijk alle optredens beter uit de verf dan op vrijdagavond. Er is altijd wel een verschil geweest tussen de optredens op de vrijdag- en zaterdagavond maarzo groot als dit jaar mag dat verschil niet zijn. Hoewel wij dat niet helemaal zelf in de hand hebben, zullen wij daarom als organisatie alles in het werk stellen om dat volgend jaar te voorkomen. Beide avonden werden muzikaal ingeleid door de Eikenhofkapel, die ook tijdens de rest van het programma voor een prima muzikale omlijsting zorgde. De avond begon pas "echt" met een buut door Hans Eijkemans als Hannes de 100-jarige. Vervolgens kwam er hoog prinselijk bezoek van onze zustervereniging uit Habbecutteveen (2 1/2 Watt), waarna de Noot uit Vlierden het podium betrad. Zij namen ons mee voor een bezoek aan de Olympische Winterspelen en De Efteling. Dit optreden, gebracht met veel humor en begeleid door prachtig gezongen liedjes, werd het hoogtepunt van de beide avonden. Op vrijdagavond werd officieel afscheid genomen van Nar Rob (Jeucken). Hij begeleidde als nar enkele jaren lang, onder de klanken van de Klatsmars, alle artiesten naar de bühne. Rob, namens de commissie, nogmaals bedankt daarvoor. Meteen na de pauze was het de beurt aan Hèrs en Dwèrs uit Helmond. Hun kolder en kwats op de tonen van bekende melodieën kwam op zaterdagavond beduidend beter uit de verf als op vrijdagavond. Na dit optreden volgde de 2e buut van de avond die werd gebracht door Jan Geraedts als Sinterklaas. De organisatie was erg blij dat Jan bereid was op te treden in plaats van Hub Stassen, die op donderdagavond wegens familieomstandigheden moest afzeggen. Gezien de enthousiaste reacties uit de zaal is Jan Geraedts als Sinterklaas terecht doorgedrongen tot de finale van het Limburgs Buuttekampioenschap 2003. De mannen op leeftijd van De Zók, sorry De Zóck, namen vervolgens plaats op het balkon van wozoco De Erck. Van daaruit werden diverse Oostrumse mensen en gebeurtenissen op de hak genomen, wat het geheel tot een geslaagd optreden maakte. Ook dit jaar werden een aantal leden van de Eikenhofkapel, die 30 jaar bestaat, onderscheiden. Terecht werd gekozen voor Ruud Ebisch, Sraar Kessels, Wim Pluk en Jan Weys die al vanaf de oprichting deel uitmaken van de kapel. Tot slot was de eer aan Will Cremers en Lizanne Arts, bekend als winnaars van de liedjesmiddag 2002 en de carnavalsband "Aacht vur elluf', om met enkele liedjes de avond af te sluiten. Zo kregen de zittingsavonden een waardige en dit jaar geheel Oostrumse afsluiting. Dit tot groot genoegen van de organisatie, die hoopt dat deze optredens leiden tot een nog grotere "eigen" inbreng voor de toekomst. De eerste aanzetten daartoe werden op zaterdagavond al gemaakt, nu maar hopen dat ze ook worden doorgezet. Tot slot willen wij graag alle mensen bedanken die ervoor gezorgd hebben dat ook de zittingsavonden in 2002 weer een succes werden. Commissie Zitting Wij zijn dag en nacht bereikbaar Wij kunnen u, geheel vrijblijvend, adviseren in alle soorten grafmonumenten 9 SOORTEN VLEES (incl. salades, sauzen, fruit, vers gesneden champignons-uien-paprika, aard. kriel, stokbrood en kruidenboter Voor de prijs van l 9,90 p.p. incl. materialen 1 11,90p.p. Patersstraat 25, 5801 AT Venray Telefoon 0478-550150 Venrayseweg 104, 5961 AJ Horst Telefoon 077-3987099

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 9