Nieuws van de dorpsraad: Informatieavond Indycarcircuit Stichting Dorpsraad Oostrum, Buitenhof 20, 5807 BW Oostrum tel. (0478) 51 30 02 e-mail: dorpsraadoostrum@home.nl internet: www.aostrum.nl Rabobank Venray Meerlo-Wanssum 14.00.01.689 Maessen Beheer BV heeft het voornemen om op het toekomstige industrieterrein Smakterheide III dat is gelegen tussen Oostrum en Oirlo (beter bekend als De Blakt) een Indycarcircuit aan te leggen. Over de mogelijke aanleg van het circuit is al vee! gezegd en geschreven. De tot dusver in de media verschenen berichten zijn zeer divers. Enkele voorbeelden zijn: Gemeentelijke politiek niet enthousiast (Peel en Maas 20/6/02) en Provincie nog niet enthousiast over Indycarbaan Venray (Dagblad De Limburger 22/6/02) maar ook LOZO voor de komst van een Indycarbaan (Peel en Maas 27/6/02) en Indycarcircuit zorgt voor economische impuls (Peel en Maas 17/10/2002). Naast de economische effecten zijn ook de effecten voor het milieu en de inpasbaarheid van een dergelijk circuit in het imago van 'rust, groen en ruimte' dat de VW toeschrijft aan de regio Noord- en Midden-Limburg van belang. Het is ook voor de Oostrumse gemeenschap van belang te weten welke gevolgen een eventuele komst van het Indycarcircuit heeft. Op uitnodiging van de dorpsraad zal Maessen Beheer BV daarover een informatieavond verzorgen. Info-avond Indycarcircuit: Vrijdag 6 december 2002 Lokatie: D'n Oesterham te Oostrum Aanvang: 20.00 uur Het College van B&W (gemeente Venray) stelt op 17 december a.s. het communicatieplan met betrekking tot het Indycarcircuit vast. Dit betekent dat vanaf die datum bekend is hoe de gemeente zich opstelt met betrekking tot een mogelijke komst van het Indycarcircuit. Indien daartoe aanleiding bestaat, wordt de gemeente Venray gevraagd haar zienswijze in Oostrum te komen toelichten. De dorpsraad wil graag uw mening vernemen over een mogelijke aanleg van het Indycarcircuit. Wij kunnen dan een stelling innemen welke is gebaseerd op hetgeen binnen de Oostrumse gemeenschap leeft. Wij nodigen u van harte uit om de voorlichtingsavond bij te wonen en uw mening aan ons kenbaar te maken. Het bestuur van de Dorpsraad Oostrum.

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 5