8. Nieuwe inwoners De nieuwe inwoners worden geïnventariseerd en zullen spoedig worden bezocht. 9. Rondvraag en sluiting Dhr. Linskens (voorzitter) stelt voor om het vaste agendapunt Nieuwe inwoners niet langer als zodanig op de agenda te laten terugkomen. Uiteraard zullen de nieuwe inwoners blijvend geïnventariseerd en welkom geheten worden. De vergadering stemt in met het voorstel; Dhr. Frederix vraagt zich af of de omleiding in verband met de kermis in Oostrum wel genoegzaam bekend was gemaakt. De vergadering vindt dat zulks het geval was; Dhr. Vermeulen vraagt of de dorpsraad op de dag van de begrafenis van ZKH prins Claus de vlag op het dorpsplein halfstok wenst te hangen. De vergadering stemt in met dit voorstel; Mevr. Unskens vraagt om versterking van het redactieteam voor het Oostrums Weekblad; Dhr. Linskens (voorzitter) meldt dat de NS de parkeerplaats gaat uitbreiden met 51 parkeerplaatsen. Uitbreiding van de parkeerplaats zal naar verwachting begin volgend jaar gaan plaatsvinden. Eerst wordt de fietsstalling gerenoveerd; Dhr. Janssen vraagt zich af of er een informatieavond wordt belegd nog voordat de uitbreiding van de parkeerplaats zal plaatsvinden. De voorzitter meldt dat als de plannen voor uitbreiding van de parkeerplaats definitief zijn, een algemene infoavond belegd zal worden. De voorzitter zal contact opnemen met de gemeente over het parkeren op de Stationsweg voor, tijdens, en na de uitvoering van het project; Dhr. Holtackers meldt dat in verband met gewijzigde contracten het maaien van gras in 2003 veel minder frequent zal plaatsvinden. Hij voorziet in dit verband problemen bij de speeltoestellen; Dhr. Van Soest maakt melding van de laatste ontwikkelingen van het actiecomité TBS. Om ongeveer 21.30 uur sluit de voorzitter de vergadering nadat hij alle aanwezigen heeft bedankt voor de inbreng. Jos Christians Secretaris Agenda 2002 07 november 09 november 10 november 11 november 12 november 12 november 22 november 23 november 24 november 26 november 01 december 03 december 11 december 11 december 16 december 17 december 19 december 19 december 24 december 29 december Agenda 2003 Jaarvergadering CV de Karklingel St. Maarten viering met lampionnenoptocht O Deelname aan Land van Cuyk-toemooi Jaarvergadering CV de Karklingel Openbare vergadering Dorpsraad Lezing "Je kunt het van het gezicht aflezen" (OVB en ZY-actief) Zitting CV de Karklingel Zitting CV de Karklingel O/T/L Intocht St. Nicolaas Verrassingsavond (ZY-actief) E Loohorst St. Nicolaas kienen OVB Kerststukjes maken (ZY-actief) de Zonnebloem, kerstviering. Jaarvergadering WO Adventviering OVB Kerstavond (ZY-actief) Kersttoe pen WO O/L Kerstconcert/opluistering Kerstvieringen Wandel- oriëntatietocht buurtvereniging VDS 05 januari 06 januari 12 januari 25 januari Nieuwjaarsreceptie WO Nieuwjaarsconcert Aostrumse Zangkompeneej i.s.m. harmonie Sub Matris Tutela Liedjesmiddag CV de Karklingel Prinsebal CV de Karklingel

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 5