Viering St. Maarten Parochianen. In het afgelopen jaar 2002 heeft ons kerkbestuur een ingrijpende facelift ondergaan. Van drie aftredende leden nemen we op zondag 27 okt.afscheid. Het zijn de heren Martien Litjens, Henk Raedts (hij blijft nog tot 1 dec. in functie) en Jeu Rongen. Drie nieuwe leden zullen die dag om tien uur op de pastorie door deken Coenen beëdigd worden. Het zijn. Mevr.L.Janssen-Janssen.de heren G.Janssen en W.v.Asseldonk. Deze nieuwe leden zullen de toorts van de aftredende leden overnemen. A.s.zondag 27 okt. hoop ik in concelebratie met deken Coenen voor te gaan in de Euchanstievienng. Aan het eind hiervan zullen we op gepaste wijze afscheid nemen van de aftredende leden en hen op een speciale manier huldigen. Hierna is er in de kerk gelegenheid om de aftredende leden te feliciteren. Vervolgens is er in het gemeenschapshuis een bijeenkomst van de aftredende leden, hun respectievelijke families en speciaal genodigden. Reeds nu maak ik van de gelegenheid gebruik om de drie heren hartelijk te danken voor hun inzet en hun jarenlange toewijding aan de zaak van onze parochie O.L.Vr.Geboorte. Uw pastoor, Piet Hoedemaeckers. Maarten viering vindt dit jaar plaats op Zaterdag 9 november 2002 Aanvang: 18.00 uur Plaats: kerk Oostrum De gezinsmis staat in het teken van St. Maarten, het verhaal wordt verteld en uitgebeeld. Het kinderkoor zingt leuke liedjes, dus kinderen en ouders kom allemaal naar deze viering. Aansluitend is de lampionnen optocht waarin St. Maarten voorop gaat op zijn paard, de route is als volgt Vanuit de kerk opstellen nabij de kerk en de Mgr. Hanssenstraat Vlasakker rechtsaf Ranóerade rechtsaf Watermolenstraat rechtsaf Mgr. Hanssenstraat oversteken Vaikenkampstraat inlopen Witte Vrouwenstraat rechtsaf Geysterseweg rechtsaf Links het dorpsplein oplopen De kleinste kinderen gaan voorop in de optocht, lampionnen met open vuur zijn niet toegestaan i.v.m. brandgevaar. Op het dorpsplein is de afsluiting, hier kan iedereen rond het vuur genieten van warme chocomel e een lekkere wafel. De ouderraad De St. MS I*:*:*:

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 5