Beste jongens en meisjes, Agenda 2002 31 oktober 03 november 04 november 07 november 09 november 10 november 11 november 12 november 12 november 22 november 23 november 24 november 26 november 01 december 03 december 11 december 11 december 17 december 19 december 19 december 24 december 29 december Agenda 2003 05 januari 06 januari 12 januari 25 januari 29 januari 01 februari 15 februari 01 maart 02/3/4 maart 22 maart 30 mei 01 juni 2e Cursusavond: werken met lood door Tiny Kreutz (ZY-actief) O/T Allerzielenviering O/T Concert door orkest Jaarvergadering CV de Karklirigei St. Maarten viering met lampionnenoptocht O Deelname aan Land van Cuyk-toemooi Jaarvergadering CV de Karklingel Openbare vergadering Dorpsraad Lezing "Je kunt het van het gezicht aflezen" (OVB en ZY-actief) Mevr. Annete Müiler uit Sittard verzorgt deze avond over "gelaatkunde" Zitting CV de Karklingel Zitting CV de Karklingel O/T/L Intocht St. Nicolaas Verrassingsavond (ZY-actief) E Loohorst St. Nicolaas kienen OVB Kerststukjes maken (ZY-actief) de Zonnebloem, kerstviering. Adventviering OVB Kerstavond (ZY-actief) Kersttoepen WO O/L Kerstconcert/opluistering Kerstvieringen Wandel- oriëntatietocht buurtvereniging VDS Nieuwjaarsreceptie WO Nieuwjaarsconcert Aostrumse Zangkompeneej Liedjesmiddag CV de Karklingel Prinsebal CV de Karklingel Jaarvergadering buurtvereniging VDS Jeugdprinsebal CV de Karklingel Klingelbal CV de Karklingel Receptie Prins Carnaval Lenteconcert Aostrumse Zangkompeneej. Vrijwilligersavond WO Stratenvoetvaltoernooi i.s.m. harmonie Sub Matris Tutela Aanstaande zondag 27 oktober kun je 's middags je eigen liedjes komen zingen met karaoke ondersteuning. Je kunt dan van je favoriete groep bijvoorbeeld K3) de liedjes zelf voorzingen met microfoon, muziek en teksten op een televisiescherm. Dat is keigaaf, want maandag op school zul je dan ongetwijfeld beroemd zijn, want jij bent dan een klein beetje een popster geworden. Als het niet helemaal lukt, geeft dat helemaal niks want alle beroemde zangers en zangeressen zijn ooit zo begonnen. Je mag ook een groepje maken, verkleedt zoals K3 of een andere popgroep. Ook je vader of moeder mag komen voorzingen, alleen of samen met jou. Dat wordt lachen. Dus tot zondag in het Parochiehuis met de nieuwe naam: WSS: WS'/Xv.v.v.;.;.; Jv'.v* Xv.-Xx

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 3