Plus Groene Ik kan eindelijk weer goed zien! Extra service voor leden van het Groene Kruis: Opticien aan huis Als u niet meer goed kunt zien, is het belangrijk om regelmatig een oogmeting te laten verrichten. Ook als u al een bril draagt, zal regelmatig moeten worden gecontroleerd of de sterkte van de glazen nog voldoet. Maar is het voor u lastig om een bezoek te brengen aan een opticien omdat u de kinderen niet alleen kunt laten? Bent u wat minder goed ter been? Dan hebt u geluk als u lid bent van het Groene Kruis. Het Groene Kruis biedt de service opticien aan huis aan. Deze opticien bezoekt u, op uw verzoek thuis. De opticien aan huis is volledig gekwalificeerd en heeft een aanvullende opleiding gevolgd voor het werken aan huis. De diensten die de opticien aan huis biedt, zijn vergelijkbaar met die van een 'gewone' opticien. Zo verricht hij bij u thuis oogmetingen en bepaalt hij de sterkte van de glazen. Ook als u een nieuw montuur nodig hebt, kunt u bij de opticien aan huis terecht. Hij heeft een uitgebreide collectie nieuwe monturen in diverse prijsklassen en modellen bij zich. Een ruime keuze met een uitgebreid persoonlijk advies dus! Indien u dit wenst, kan de opticien ook zorgen voor de financiële afhandeling. De opticien biedt leden van het Groene Kruis 20 korting bij de aanschaf van een montuur en/of brillenglazen. Het bijstellen van de bril, het uitvoeren van kleine reparaties en de oogmeting zijn gratis. Op eventuele materiaalkosten bij reparatie krijgt u als lid eveneens 20 korting. En er worden geen voorrijkosten in rekening gebracht, ook niet als u geen nieuwe bril of glazen nodig hebt! Wilt u gebruik maken van de diensten van de opticien aan huis? Neem dan contact op met Bureau Klantenservice, bereikbaar tijdens kantooruren via telefoonnummer (077) 320 95 95. De medewerkers van dit bureau nemen vervolgens contact op met de opticien, waarna u binnen 48 uur door de opticien wordt gebeld voor het maken van een afspraak. WELFARE TENTOONSTELLI NG/handwerkverkoop ZORGCENTRUM HET SCHUTTERSVELD. Op 25, 26 en 27 oktober wordt in Zorgcentrum Het Schuttersveld aan de Bergweg in Venray weer de jaarlijkse welfare tentoonstelling/handwerkverkoop gehouden. Gedurende 3 dagen wordt het handwerk, dat in de afgelopen periode is gemaakt door bewoners van het zorgcentrum, de flat en de aanleunwoningen te koop aangeboden. Ervan alles te vinden op het gebied van haken, breien en borduren zoals; truien, sokken, slofjes, servetten, tafellakens, kleedjes, wenskaarten en nog veel meer natuurlijk! Er is een boedelkraam aanwezig waar veel tweedehands spulletjes te koop zijn. Ook kunt u meedoen aan de lotenj, en het enveloppenspel. De opbrengst van de boedelkraam en de loterij zal ook dit jaar weer naar een goed doel gaan. Dit jaar is gekozen voor Stichting Stadspark Venray. De trekking van de loterij is 's zondags om 16.00 uur. Op zaterdagmiddag zal Mevr. Janice van den Brand een demonstratie droogbloemschikken voor u verzorgen. De openingstijden zijn: Vrijdag 25 okt: 19.30 - 21.00 uur Zaterdag 26 okt: 14.00 - 16.30 uur Zondag 27 okt: 10.30 -12.00 uur en van 14.00 - 16.00 uur

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 19