De redactie van het Oostrum's Weekblad is op zoek naar versterking Ben je geïnteresseerd? Neem dan contact op met Annemarie Linskens, tel. 550566 De redactie bestaat op dit moment uit 3 personen. Wij wisselen elkaar af met het maken van het weekblad. Daardoor is ieder van ons gemiddeld 1 maandagavond in de 3 weken "bezet", echter als de geplande avond ongelegen komt dan wordt er in onderling overleg geruild. We werken met Word en gebruiken een "normale" printer, dus de gemiddelde computergebruiker kan zonder technische problemen toetreden tot ons team. Ledenwerfactie "Vrienden van de Harmonie" groot succes I Kennelijk met de weergoden op haar hand trok afgelopen zondag, 13 oktober, de harmonie door de straten van Oostrum. Zij zorgde voor de muzikale ondersteuning van een ledenwerfactie van de "Vrienden van de Harmonie". Op dat zelfde moment gingen namelijk een 16-tal "Vrienden" huis aan huis om nieuwe leden te wen/en voor deze vriendenclub die zich ten doel stelt de harmonie moreel, maar natuurlijk ook materieel, te steunen. Deze actie was een groot succes Maar liefst 35 Oostrummers hebben zich opgegeven om, voor een contributie van 50,- per jaar, de harmonie middels deze vriendenclub te steunen. Dit betekent een uitbreiding van bijna 50% naar een totaal van 110 leden. Bijna één op de vijf Oostrumse gezinnen geeft zo haar steun. Daarnaast waren er diverse mensen die weliswaar een lidmaatschap verder vonden gaan dan zij in gedachten hadden, maar die wel spontaan een donatie gaven. Zo is nog eens 157,- opgehaald. Al deze mensen, nieuwe vrienden en donateurs, hartelijk dank Tevens een woord van dank aan al diegenen (er komt veel meer bij kijken dan je in eerste instantie denkt) die geholpen hebben deze actie tot een succes te maken. Het feit dat zoveel Oostrummers zo'n enthousiasme opbrengen voor de harmonie is een grote morele steun voor hen. Deze kan wedijveren met het materiële deel hiervan, namelijk een inkomen voor de harmonie van meer dan 5.000,- per jaar Het feit dat het zulk mooi weer was is echter niet alleen een voordeel. Veel Oostrummers waren tijdens de rondgang al niet meer thuis. Wij hopen dat, indien u ook bereid bent lid te worden van onze vriendenclub en wij u zondag gemist hebben, u het ingevulde kaartje alsnog bij Jan Jansen (Stationsweg 138A) in de bus wilt gooien. Tenslotte: Willen alle bestaande en nieuwe "Vrienden van de Harmonie" de vroege avond van 4 november vast vrij houden. Nader bericht volgt Maarten Meulendijks r

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 3