Na 6 oktober 2002 krijgt u de loten écht aangeboden, tegen betaling van het door u ingetekende bedrag. Op deze manier hopen we op een goede opbrengst met meer gemak voor u en onze leden. U krijgt namelijk maar één keer iemand ongevraagd aan uw voordeur. Na het bezoek wordt door de verkoopster een sticker op uw deur geplakt. Betaling vóóraf is toegestaan, maar alleen mét plaatsing van "betaald" én uw handtekening. U wordt verzocht om dit te vermelden op de intekenlijst. Na 6 oktober 2002 worden de door u bestelde loten tegen betaling aangeboden. Het is wel fijn voor de bezorger als u het benodigde bedrag dan gepast klaar heeft liggen. Bestuur K.V.O. Hallo Oostrum. Het bestuur van KVO werkt mee aan een sponsoractie van de Plusmarkt in Venray. De Plusmarkt heeft deze actie in het leven geroepen om verenigingen in deze regio een handje te helpen. Bovendien is de PLUSMARKT al vaak een sponsor van KVO geweest! Doe je al boodschappen bij de Plusmarkt? Dan kun je ons helpen! Vanaf 2 september tot en met 23 november 2002 krijg je bij de Plusmarkt namelijk sponsorbiljetten bij elke besteding van 5,00. Dit zijn biljetten die alleen ingeleverd kunnen worden bij deelnemende verenigingen. En KVO is zo'n deelnemende vereniging! Deponeer s.v.p. de biljetten in de brievenbusadressen van K.V.O. Oostrum: Vlasakker 4 of Binnenhof 17. Venray: Wolfskers 7 of Kamperfoelie 49. Vervolgens kan de vereniging ze wekelijks inleveren. De plusmarkt houdt de stand van de verengingen bij door middel van een scorebord in de winkel. Hoe meer biljetten, des te hoger het uiteindelijke sponsorbedrag voor K.V.O! Doe mee voor ons en alvast bedankt voor de medewerking. Vorig jaar heeft de actie KVO f 800,00 opgeleverd. De bestemming voor dit jaar: verenigingskleding voor het nieuwe Welpenteam. Zij beginnen dit seizoen aan hun éérste competitie. Bestuur K.V.O. Op donderdag 10 oktober starten wij met de beginnerscursus keramiek. De afwerkingstechniek zal zijn Zandglazuur. Dus beginners en gevorderden kunnen hier hun hartje ophalen. Inlichtingen en/of aanmeldingen op Tel: 582666. Bij geen gehoor inspreken op de voice-mail en wij bellen u terug.

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 7