T.C.O Oostrum TCO AthriEF Hallo jongelui. Op maandag 21 oktober organiseren Leunen en Oostrum samen het herfsttoernooi. Een gedeelte speelt in Leunen het andere gedeelte in Oostrum. De deelnemende dorpen zijn: Leunen, Veulen, Heide, Ysselsteyn, Merselo, Oirlo, Castenray, Swolgen en Oostrum. Omdat het herfsttoernooi dit jaar mede in Oostrum wordt gehouden, zouden wij het zeer op prijs stellen wanneer zich een groot aantal jeugdleden zou aanmelden. Opgave alleen per koppel. Aan iedere deelnemer wordt na afloop een herinnering uitgereikt. Indien je mee wilt doen, lever dan onderstaand strookje en 1,25 Euro per deelnemer in voor uiterlijk 1 oktober bij Diny Dirks Randenrade 59 of bij Henny van Dijck Kloosterstraat 15 Naam: Naam: Adres: Adres: Leeftijd: Leeftijd Beste leden, Elke woensdagavond sportief racketwisselen, daarna een gezellig terrasje pikken dat kan bij TCO. Op zondag 22/09 organiseren wij het familietoernooi. leder tennislid kan zich met een 1 introducé opgeven. Hierbij is het wel nodig dat je je leeftijd vermeld i.v.m. indeling. Opgave t.m. 15/09. Onder vermelding van naam leeftijd. Wat is er nou nog gezelliger dan een partijtje tennis met b.v. je schoonmoeder. Eventuele info bij Ton Clephas tel. 510536. Opgeven bij Ton Clephas of Leo Lenssen tel. 580558 Leden ZijActief Cursusavonden Lood: Donderdag 17-10-02: het maken van een roos Kosten €2,50. Donderdag 31-10-02: het maken van een tasje Kosten 4,50. U kunt zich voor een van de avonden of beide avonden opgeven bij Nel Camp, tel. Nr. 583243, Mgr. Hanssenstraat 2 te Oostrum. Opgaven tot: donderdag 3 oktober. Nadere berichtgeving volgt t.z.t.

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 15