Oproep,,,„oproep,„„„„oproep Aan iedereen die Joekskapel UT GÖT een warm hart toedraagt. Bij de plus markt te landweert zijn ze weer met de punten actie begonnen Hoe gaat dat U doet boodschappen eij de Plus en krijgt hier punten bij kado ,deze geeft U aan leden van UT GÖT of doet deze bij een van de inlever adressen in de bus Wij leveren deze weer op onze beurt in bij de Plus markt en krijgen hiervoor een bijdrage Hier kunnen wij dan weer leuke muziek stukf^f^ voor aanschaffen kunt U uiteindelijk er toch weer van genieten Inlever adressen Pierre Janssen Goetzenhof 1 Twan Willemsen Wester Thienweg 3 Grad en Nel Vollenberg Hatendonkstraat 15 Namens alle leden van UT GÖT Bedankt,„„„„„bedankt,„„„„bedankt!!!!!!!!!! Of) KOM ALLEMAAL NAAR DE A.D.O.R.-dag, Y GgP Zoals ieder jaar beginnen we ook dit jaar met de A.D.O.R.-dag. Dit jaar is dat op zondag 22 september van 11:00 uur tot 13:00 uur. Neem je papa, mama, broertjes, zusjes, opa's, oma's etc. etc. maar mee om er een gezellige dag van te jeugdvereniging' maken. Natuurlijk ook dit jaar met de kindermarkt waar je al je spulletjes die je kwijt wil kunt verkopen. Met het geld kun je lekker een keer gaan zwemmen, iets leuks kopen voor jezelf of in je spaarpot doen. Op de A.D.O.R.- dag kun je je weer laten schminken als een enge heks, een stoere piraat, als lief poesje of iets heel anders. Natuurlijk zorgen we ook dit jaar voor iets lekkers. Ener komt een verrassingmaar we zeggen nog niet wat want dan is het geen verrassing meer. Om 11:00 uur beginnen we (voor de kindermarkt mag je je spulletjes al iets eerder komen uitstallen zodat je om 11:00 uur meteen kunt beginnen) en om 13:00 uur sluiten we de dag af met het oplaten van de ballonnen voor de ballonnenwedstrijd. We hopen op een beetje lekker weer en dan gaan we er samen een gezellige dag van maken!!!!!!! Komen jullie allemaal??????????????? Kaartjes voor deze ballonnenwedstrijd kun je kopen bij de kinderen/leiding die de komende weken aan de deur komen. Op de dag zelf zijn ook nog ballonnenkaartjes te koop. Wij hebben er veel zin in en hopen jullie allemaal te zien op zondag 22 september!!! Groetjes leiding bestuur A.D.O.R. A.D.O.R. doet weer mee aan de PLUS-sponsoractie De Plus supermarkt organiseert voor de tweede keer een grandiose sponsoractie, waarmee A.D.O.R. vee! geld kan verdienen voor de club. Natuurlijk doen wij, net als vorig jaar, weer mee. Door uw dagelijkse boodschappen te doen bij de PLUS spaart u voor sponsorbiljetten, want bij elke besteding van 5,- aan boodschappen ontvangt u een sponsorpunt. Deze sponsorpunten kunnen in het A.D.O.R.-gebouw in de verzamelton worden gestopt of bij Lonneke (Binnenhof 4) in de bus worden gedaan. Aan het einde van de sponsoractie krijgt A.D.O.R. voor alle verzamelde sponsorbiljetten contant geld uitgekeerd!!! Vorig jaar hadden we ontzettend veel sponsorbiljetten gespaard en we hopen dat ook dit jaar iedereen ons weer wil helpen. De sponsoractie loopt van maandag 2 september tot en met zaterdag 23 november. Genoeg tijd om flink te sparen dus. HELPEN JULLIE ONS ALLEMAAL!!! Groetjes Leiding Bestuur A.D.O.R.

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 13