1 peuterspeelzaal «■ft Kontaktadres: Huub Moorrees Goetzenhof 2 5807 CC Oostrum Tel. 0478- 511165 Op zondag 6 oktober organiseren wij in samenwerking met muziekkapellen uit zes dorpen t.w. Oirlo, Leunen, Ysselsteyn, Overloon, Stevensbeek en uiteraard Oostrum een groots opgezet muziekfeest: het Zes Dorpen Festival. Dit muziekspektakel vindt plaats in de feesttent nabij de vroegere jeugdsoos 't Kelderke aan het Boddenbroek in Oirlo. Wij starten deze dag om 11.00 uur met een gezamelijke brunch, waarna alle muziekkapellen een optreden zullen verzorgen. Aan iedere kapel is gevraagd een speciaal programma in te studeren met op het eind een spectaculair hoogtepunt. Wij zullen een publieksjury benoemen om aan het einde van deze dag te bepalen welke kapel het beste in zijn opzet is geslaagd. Tussen de optredens door is er een rode draad waarin het publiek zich van zijn beste kant kan laten zien. Verder zullen er de hele middag ruimschoots activiteiten georganiseerd worden voor de kinderen. Zo is er een clown aanwezig, er zal geschminckt worden, er is video, poppenkast en een knutselhoek waar bijvoorbeeld papieren muziekinstrumentjes gemaakt kunnen worden. De entree is voor deze dag gratis. Deelname aan de brunch is ook mogelijk. De kosten voor deelname aan de brunch zijn voor volwassenen 10, - p.p. en voor kinderen tot 12 jaar 6,~ p.p.. Opgeven kan bij Huub Moorrees Goetzenhof 2 tel. 0478-511165 voor 25 september. De verschuldigde kosten bij opgave te voldoen. Alle reden dus om deze dag vrij te houden en er een gezellig dagje uit van te maken dicht bij huis. Dit mag je niet missen, geef je dus snel op voor de brunch op het Zes Dörpen Festival in de grote feesttent op het Boddenbroek in Oirlo. Tot op zondag 6 oktober allemaal. Groetjes van De Eikenhofkapel. *kom maar met ons spelen samen kleuren knutselen limonade drinken 18 lieve peuters zoeken een enthousiaste VRIJWILLIGE PEUTERLEIDSTER (MA/) Elke donderdag van 8.30 tot 11.30 uur Wij bieden: Een leuk en gezellig team Een kleine onkosten vergoeding Korting op de ouderbijdrage indien uw kind de peuterspeelzaal bezoekt Heeft u belangstelling voor deze vrijwillige functie of wilt u meer weten, neem dan contact op met Henderijn Heidens, telefoon 515925. Peuterspeelzaal 't Rommelhofke Valkenkampstraat 2 5807 AN OOSTRUM buiten spelen traantjes drogen samen liedjes zingen verhaaltjes voorlezen Ai (HM'

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 11