Gezocht: CLUBKAMPIOENSCHAPPEN 2002 NOBEL Korfbalvereniging Oostrum Wij, F-Pupillen 2 van Korfbalclub Oostrum, zoeken een enthousiast iemand die ongeveer elke twee weken op zaterdagmiddag bereid is om ons te coachen en/of begeleiden als team als wij wedstrijd spelen. Er zullen ook altijd twee ouders bij de wedstrijd aanwezig zijn, maar dat zijn niet altijd dezelfde. Voor ons, Lotte Kamphuis, Anouk Willems, Brigitte Broeksteeg, Evi Mulders, Iris Oudenhoven en Lisa Verwey zou het veel vertrouwder en leuker zijn als wij een vaste begeleidster (of twee begeleidsters) van 16 jaar of ouder hebben die graag met ons meegaan. Reacties graag naar de voorzitter van KVO: Trudy Tonnissen, Binnenhof 17, 5807BV,Oostrum,Tel.510840. Zoals de laatste jaren gebruikelijk is, wordt er ook dit jaar weer gestreden om de titel van clubkampioen te veroveren, ledereen die rijdend of steunend lid van Nobel is en een paard of pony tot zijn beschikking heeft kan meedoen. De clubkampioenschappen zijn op 28 en 29 september gepland, vanwege de vele selectiewedsrijden, en zullen georganiseerd worden zoals voorheen. Op zaterdag vindt de cross in Ijsselsteijn plaats. Om half 2 uur dient iedereen aanwezig te zijn om de route te verkennen. Op zondag zal het dressuur om half 10 beginnen. Om 12 uur begint het spel en rond half 2 zal het springen beginnen. Om clubkampioen te worden moetje aan alle drie (cross, dressuur en springen) de onderdelen deelnemen. Zondagavond vanaf 1730 uur tot 2100 uur is er een barbeque bij de familie Creemers op de wanssumseweg 19. Wil je meedoen? Geef je dan nu op! Vul het strookje hieronder in en lever het samen met het geld voor 19 september in bij de familie Creemers op de wanssumseweg. We willen jullie er ook alvast op wijzen dat de oliebollenactie op woensdag 13 november om half 6 zal beginnen, dus houdt daar rekening mee! Ik doe mee aan de clubkampioenschappen. Dressuur klasse Springen klasse Volwassenenpersonen x€ 12,50 Kinderenpersonen x€ 6,50 Totaal te betalen Naam;Paard PonyD (aankruisen wat van toepassing is) Spel (alleen voor pony ruiters) Ik kom naar de barbeque. (alleen voor steunende/rijdende leden met partner)

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 9