Hengelsportverenigiog ('f Akertje', Oostrum Hallo Oostrum. Het bestuur van KVO werkt mee aan een sponsoractie van de Plusmarkt in Venray. De Plusmarkt heeft deze actie in het leven geroepen om verenigingen in deze regio een handje te helpen. Bovendien is de PLUSMARKT al vaak een sponsor van KVO geweest! Doe je al boodschappen bij de Plusmarkt? Dan kun je ons helpen! Vanaf 2 september tot en met 23 november 2002 krijg je bij de Plusmarkt namelijk sponsorbiljetten bij elke besteding van 5,00. Dit zijn biljetten die alleen ingeleverd kunnen worden bij deelnemende verenigingen. En KVO is zo'n deelnemende vereniging! Deponeer s.v.p. de biljetten in de brievenbusadressen van K.V.O. Oostrum: Vlasakker 4 of Binnenhof 17, Venray: Wolfskers 7 of Kamperfoelie 49. Vervolgens kan de vereniging ze wekelijks inleveren. De plusmarkt houdt de stand van de verengingen bij door middel van een scorebord in de winkel. Hoe meer biljetten, des te hoger het uiteindelijke sponsorbedrag voor K.V.O! Doe mee voor ons en alvast bedankt voor de medewerking. Vorig jaar heeft de actie KVO f 800,00 opgeleverd. De bestemming voor dit jaar: verenigingskleding voor het nieuwe Welpenteam. Zij beginnen dit seizoen aan hun éérste competitie. Bestuur K.V.O. Uitslagen. Tweede Zomerkoning K.H. 1 .Mat van Oyen, 2. Toon van Oyen, 3. Sjaak Theeuwen, 4. Peter Beelen, 5. Mat Houwen. Eerste Herfstkoning L.H. 1 .Pieter Kunen, 2. Wim Hendriks, 3. Jac Koenen, 4. Peter Cuppen, 5. Erich Hain. Bij de Koenings-koppelwedstrijd te Helmond, behaalde het Koppel Rene Wijnhoven+Toon Sanders een eerste plaats en Wiel Verberkt+Heinz Buchner een zesde plaats. Programma. Zaterdag 7 sept. derde Zomerkoning Korte Hengels, er wordt gevist van 08.00- 12.00 uur aan "Het Wanssums Ven". Zaterdag 7 sept. vrije wedstrijd te Grubbenvorst. Opgeven en info bij Pieter Kunen, Burg. van Kempenstr. 26, 5971 AC Grubbenvorst, telefoon 077-3662920 Attentie: van vrijdagavond 6 sept. 19.00 uur t/m zondag 8 sept. 12.00 uur, wordt een karperwedstrijd gehouden aan de visvijver "Het Wanssum Ven" De ruimte voor de receatieve visser zal beperkt zijn op deze dagen. Voor vergunningen voor Het Wanssums Ven kunt U terecht bij v. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 in Venray, bij v/d Ligt Allicht aan de Brugstraat, bij Harry Theeuwen de Houskuilstraat 38 en het Shell tankstation, alledrie in Wanssum, tevens ook bij Marco Jans in Well. Verdere inlichtingen bij de secretaris H. Lenssen, telefoon (0478)587606. Secr.; H.M.M. LENSSEN ALLEGROSTRAAT 7 5802 GG VENRAY Tel,; 0478-587606 E-mail; h.m.mlenssen@freeler.nl

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 9