a Korfbalvereniging Oostrum Eerste wedstrijd op zaterdag 31 augustus 2002 van de jongste Welpen van Oostrum. Ik vond het heel leuk om bij jullie eerste wedstrijd aanwezig te zijn. Het was voor jullie (Floor, Daphne, Roos, Josephine, Maud, Sophie, Britt, Nicole, Chris) best wel spannend, de eerste keer een échte wedstrijd met échte tegenstanders. Maar het ging prima en jullie hadden lekker veel publiek. Na de wedstrijd kregen jullie een groot applaus. Ook voor de tegenstanders wat het de allereerste échte wedstrijd. Ga zo door, dan gaan jullie vanzelf ook wedstrijden winnen en blijf vooral zo gezellig korfballen! Aan de papa's en mama's wil ik nog even kwijt: "Wat hebben jullie lieve en dappere kinderen". Aan Marion van Dijk en Anita Valckx (jullie trainster en leidster): "Veel plezier en succes met dit leuke team" Groetjes en tot ziens, Trudy. Uitslag; Welpen 3; Peelkorf-Oostrum 3-0 Oostrum - Merselo 0-0 Programma 07-09/08-09 F-Pupillen1; Oranjewit - Oostrum aanvang 13.30 Aanwezig; 12.45 op het sportpark F-Pupillen2; Oostrum - Merselo aanvang 13.30 vertrek 12.30 bij rabobank Aspiranten; Oostrum - MKV aanvang 11.00 Seniorenl; Oostrum - Merselo aanvang 11.00 Midweek dames 11-09 Oostrum - Peelkorf aanvang 20.00 Allemaal een hele fijne kermis Grote Clubactie. Vanaf 09-09-2002 gaat de Grote Clubactie van Jantje Beton weer van start. Dit jaar doet KVO weer mee! Sportclubs zoals KVO hebben de hulp van Jantje Beton écht nodig om een sluitende begroting te krijgen, ondanks de hoge contributiebedragen! Onze leden gaan tussen 9 september en 6 oktober weer actief loten verkopen met behulp van intekenlijsten. Na 6 oktober 2002 krijgt u de loten écht aangeboden, tegen betaling van het door u ingetekende bedrag. Op deze manier hopen we op een goede opbrengst met meer gemak voor u en onze leden. U krijgt namelijk maar één keer iemand ongevraagd aan uw voordeur. Na het bezoek wordt door de verkoopster een sticker op uw deur geplakt. Betaling vóóraf is toegestaan, maar alleen mét plaatsing van "betaald" én uw handtekening. U wordt verzocht om dit te vermelden op de intekenlijst. Na 6 oktober 2002 worden de door u bestelde loten tegen betaling aangeboden. Het is wel fijn voor de bezorger als u het benodigde bedrag dan gepast klaar heeft liggen. Bestuur K.V.O.

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 7