T.C.Oostrum Beste leden: Volgens onze agenda zou er op 5 juli de jaarlijkse fietstocht gepland zijn, deze zou eindigen met aansluitend een nachttoernooi. Door omstandigheden is deze activiteit verplaatst naar zaterdag 24 augustus. De aanvang van de fietstocht is gepland om 14.00 uur. Deze fietstocht bestaat uit vier etappes en zal tot ongeveer 18.30 uur duren, waarna om ongeveer 19.00 uur de inwendige mens versterkt kan worden. Daarna is er de gelegenheid om moed in te drinken voor het nachttoernooi dat van 22.00 uur tot ongeveer 01.30 uur plaats vind. U en uw partner kunnen aan beide onderdelen deelnemen, ook al is uw partner geen lid en heeft hij nog geen balletje geslagen. Het kan ook voor hem een stap zijn om b.v. lid van de T.C. te worden. De kosten bedragen 7.50 per persoon en te voldoen bij opgave. Hiervoor krijg je 3 consumpties tijdens de fietstocht en na het fietsen een lekkere hap. De consumpties zullen voor eigen rekening zijn. Kun je overdag of juist 's avonds niet, laat het je niet beletten om toch deel te nemen al is het maar aan één van deze twee gedeelten. Het beloofd een gezellige middag en avond/nacht te worden. Wij hopen dat er een groot aantal leden met hun partners mee zullen doen aan deze activiteit. Graag onderstaande strook met de eigen bijdrage van 7,50 per persoon inleveren bij L.Lenssen, Hatendonckstraat 9 te Oostrum. Dus geef je op vóór maandag 12 augustus. Naam: Geeft zich op met zonder partner voor de gehele activiteit. Geeft zich op met zonder partner voor de fietsmiddag. Geeft zich op met zonder partner voor het nachttoernooi. Doorhalen wat niet van toepassing is. Ik heb toegevoegd. Aan junioren en senioren die tennislessen volgen. Vrijdag 6 september beginnen de tennislessen weer dezelfde tijd als voorheen. Noteer dit alvast in je agenda. Het bestuur. Beste mensen Nu de vakantie voorbij is komen onze vrijwilligers weer enthousiast bij U aan de deur om de zonnebloemloten te verkopen. De prijs 1.20 per lot, en U hebt bovendien 2 kansen per lot. Wij hopen dat het wederom een groot succes gaat worden. Bij voorbaat hartelijke dank. De vrijwilligers en hun helpers.

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 9