Deelnemers Liedjesmiddag 2003 opgelet! KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN Zoals jullie ongetwijfeld weten staat de liedjesmiddag voor 2003 weer gepland in de maand januari. Even terugrekenend betekent dit: opname voor de CD eind December, gezamenlijke repetitie met de Eikenhofkapel midden December, opname van oefencassettes begin December. Jullie begrijpen natuurlijk dat dit alleen haalbaar is als jullie (tekstschrijvers, componisten en zangers) meewerken om de liedjes op tijd bij de arrangeurs te krijgen. Op tijd betekent in dit geval voor 14 september 2002. Wij rekenen op jullie! De deelnemers die nog niet aangegeven hebben mee te willen doen aan de liedjesmiddag verzoeken wij dit alsnog even te doen bij Marcel Linskens (550566) of Dave Moorrees (513185). Succes met de voorbereidingen en alvast bedankt voor de medewerking. Commissie Liedjesmiddag. Secretaris: A. Lïnders, Geeststraat 8,5807 AR, Oostrum. Tel. 0478 - 51 03 85 Beste leden, Op woensdag 21 augustus is in samenwerking met Oirio en Castenray onze bedevaart naar Kevelaer. De leden die met de fiets gaan vertrekken om 12.30 uur bij het gemeenschapshuis. De leden die met de auto mee willen vertrekken om 13.45 uur eveneens vanaf het gemeenschapshuis. Om 15. 00 uur zal in de kaarsenkapel de H. Mis worden opgedragen door pastoor Hoedemackers. Hierna gaan we weer koffie drinken in het priesterhuis. De onkosten hiervoor zijn 5. De onkosten voor de wagen zijn 2.50. U kunt zich hiervoor opgeven bij het secretariaat en wel tot 17 augustus. Beste Leden, Op maandag 19 augustus a.s. beginnen we weer met onze activiteiten. Om 14.00 uur zijn we weer welkom in zaal "de Karklingel" voor te kaarten, biljarten en koersballen. Hopelijk sluiten zich nieuwe leden bij ons aan voor dit sportieve gebeuren. Het bestuur. STRUM

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 7