Cursus Groene Kruis Yoga voor volwassenen. Yoga is een manier om een verbinding te vinden tussen de geest; "het denken" en het lichaam: "het doen". Dat kan positief werken op de gezondheid en het geestelijk welbevinden. Yoga wordt over de hele wereld op veel verschillende manieren beoefend. Yoga bevordert de gezondheid en kan kwaaltjes voorkomen. Daarnaast is yoga ook heel heilzaam voor mensen met lichamelijke of geestelijke klachten. Daarbij kunt u denken aan slapeloosheid, vermoeidheid, hoofdpijn of bijvoorbeeld rugklachten. Yoga kan deze klachten verminderen door bepaalde oefeningen en ontspanning. Iedereen kan aan de cursus deelnemen. Door het aanleren van bepaalde houdingen wordt iemand zich bewust van het eigen lichaam en worden signalen eerder opgemerkt. De bewegingen worden gedaan in combinatie met ademtechnieken. Een kenmerk van yoga is dat het niet dwingend is. Het gaat dus niet om de prestatie maar om de ervaring. Het groene kruis start in week 35 de nieuwe cyclus cursussen yoga voor volwassenen. Naast Venray starten we nu ook in Venlo met deze cursus. De cursus wordt georganiseerd in blokken van 20 weken. De begeleiding is in handen van een ervaren docent. De groepsgrootte van de cursus is minimaal 10 personen en maximaal 12 personen. Deze cursussen vinden zowel 's middags als 's avonds plaats. De kosten zijn 113.45 voor leden van het Groene Kruis. Niet-leden betalen 145.22. Meer informatie over deze cursus kunt u opvragen via de klantenservice Groene Kruis: bereikbaar tijdens kantooruren via telefoonnummer: 077 -3209595

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 13