Parochianen, De vakantiedrukte is weer in alle hevigheid losgebarsten.Half Nederland of nog meer misschien gaat op vakantie naar binnen- of buitenland.Ook Oostrum doet in dit nationale koor mee. Allen die op vakantie gaan, wens ik een heel fijne vakantie toe en een behouden thuiskomst. De kerkdiensten zullen hiervan een duidelijke weerslag ondervinden. Alle komende zondagen en zaterdagen zijn er stille missen, want de koren doen natuurlijk aan die vakantie mee. Ook de misdienaars doen hieraan mee en dit zal vaker te zien zijn aan het feit, dat ik alleen aan het altaar sta. Het zij hen van harte gegund. Ik wilde van deze gelegenheid gebruik maken om de misdienaars hartelijk te danken voor hun inzet in het afgelopen jaar. Zoals dat traditie is zal deze inzet worden beloond met een bescheiden bijdrage aan hun kermisgeld. De volgende misdienaars kunnen op zondag 8 september na de hoogmis hun kermisgeld in de sacristie komen ophalen. Uitdrukkelijk dus alleen op zondag 8 september, niet ervoor of erna. Marioes v.Rattingen Ashley Luijckx Luuk Blenckers Lieke Verweij Linda Moorrees Anne Verheijen Anouk Kamphorst Maikel Tonnissen Anouk Vermeulen Tessa Runge Rein Vermeulen Astrid v.d. Munckhof Patrick Valkx Lotte van Els Janne van Hout. De pastoor gaat niet op vakantie. Hij zal zijn preek vervangen door een zeer kort bemoedigend woord aan de hand van de evangelietekst. Op zondag 11 augustus zal de dienst weer muzikaal worden opgeluisterd en wel door het orgelspel van onze organiste Carola Hoedemaekers. Nogmaals allen een fijne vakantie. Uw pastoor Piet Hoedemaeckers. T.C.Oostrum TT E /g\ Beste leden, Volgens onze agenda zou er op 5 juli de jaarlijkse fietstocht gepland zijn, deze zou eindigen met aansluitend een nachttoernooi. Door omstandigheden is deze activiteit verplaatst naar zaterdag 24 augustus. De aanvang van de fietstocht is gepland om 14.00 uur. Deze fietstocht bestaat uit vier etappes en zal tot ongeveer 18.30 uur duren, waarna om ongeveer 19.00 uur de inwendige mens versterkt kan worden. Daarna is er de gelegenheid om moed in te drinken voor het nachttoernooi dat van 22.00 uur tot ongeveer 01.30 uur plaats vindt. U en uw partner kunnen aan beide onderdelen deelnemen, ook al is uw partner geen lid en heeft hij nog geen balletje geslagen. Het kan ook voor hem een stap zijn om b.v. lid van de T.C. te worden. De kosten bedragen 7.50 per persoon, te voldoen bij opgave. Hiervoor krijg je 3 consumpties tijdens de fietstocht en na het fietsen een lekkere hap. De consumpties zullen voor eigen rekening zijn. Kun je overdag of juist 's avonds niet, laat het je niet beletten om toch deel te nemen al is het maar aan één van deze twee gedeelten. Het belooft een gezellige middag en avond/nacht te worden. Wij hopen dat er een groot aantal leden met hun partners mee zullen doen aan deze activiteit. Graag onderstaande strook met de eigen bijdrage van 7,50 per persoon inleveren bij L. Lenssen, Hatendonckstraat 9 te Oostrum. Dus geef je op vóór maandag 12 augustus. Naam: Geeft zich op met zonder partner voor de gehele activiteit. Geeft zich op met zonder partner voor de fietsmiddag. Geeft zich op met zonder partner voor het nachttoernooi. Doorhalen wat niet van toepassing is. Ik heb toegevoegd.

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 3