t ^Bankbreed' op Omroep Venray De volgende uitzending van Bankbreed wordt uitgezonden op zondag 14 juli tussen 11.00 en 12.00 uur. In deze uitzending komt het onderwerp 'beleggen' aan bod. Omroep Venray is te ontvangen via de kabel op 87.5 Mhz en via de ether op 90.2 Mhz. Heeft u vragen of opmerkingen over bankzaken die u graag in Bankbreed besproken zou zien? Stuur dan een e-mail naar info@vmw.rabobank.nl of naar info@omroepvenray.nl Bent u al lid van onze bank? De Rabobank is de enige bank in Nederland waar klanten gratis lid van kunnen zijn. Onze leden denken mee, praten mee en beslissen mee over onze koers en over onze toekomst. En ze laten ons weten hoe we ervoor kunnen zorgen dat zij de service krijgen die ze willen. Door hun invloed en zeggenschap bepalen onze leden hoe hun financiële dienstverlener eruitziet. Bij de Rabobank staat de klant dus echt centraal. Ook u kunt lid worden van onze bank. Als u lid wordt, geeft u blijk van betrokkenheid bij onze bank. Dat is ons veel waard. Die waardering laten we graag blijken. Daarom bieden we onze leden een aantal interessante en exclusieve voordelen aan door middel van het magazine U-extra. Bijvoorbeeld kortingen op reizen, nieuwe producten, kaartjes voor voorstellingen enz. Daarnaast organiseert de Rabobank regelmatig lezingen, evenementen en andere netwerkactiviteiten. Over de onderwerpen van deze bijeenkomsten leggen we graag ons oor te luisteren bij onze leden. Ook hier telt uw stem dus mee! Dus: bent u klant bij onze bank en ouder dan 18 jaar, informeer op de bank dan eens naar het lidmaatschap of mail naar info@vmw.rabobank.nl Fietsvierdaagse De Fietsvierdaagse in de omgeving Venray vindt dit jaar plaats van 23 tot en met 26 juli. De Fietsvierdaagse biedt verschillende routes van verschillende lengtes aan. Er kan gekozen worden tussen 25, 45 of 60 kilometer. Fietsers kunnen van tevoren of tijdens de Fietsvierdaagse inschrijven. Bij inschrijving en betaling vóór 23 juli komt er een korting van 2 op het inschrijfgeld. Voor meer informatie over inschrijfadressen, inschrijfgeld, routes en overige info kunnen fietsers terecht op www.fietsvierdaaqse-venray.nl Rabobank Venray Meerlo-Wanssum is voor 3 jaar sponsor van dit fietsevenement. Rabobank Venray Meerlo-Wanssum Rabobank Nieuwsbrief

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 4