M Rabobank Venray Meerlo-Wanssum Sponsorcontract met Fietsvierdaagse Venray Op dinsdag 21 juni ondertekenden de heer Vinkenvleugel, Algemeen directeur van Rabobank Venray Meerlo-Wanssum, en de heer Kreutz, voorzitter van de Stichting Fietsvierdaagse Venray, een sponsorcontract voor 3 jaar. Vorig jaar namen bijna 4.200 fietsers deel aan deze fietstocht. De heer Vinkenvleugel vertelt: "De Rabobank heeft een binding met fietsen, denk maar aan de Rabobank Wielerploeg. De Fietsvierdaagse is hier een groot succes. De organisatie is goed en wordt geleid door enthousiaste mensen. Daarom verbinden we ons graag aan dit evenement". De heer Kreutz: "Bij de organisatie van de Fietsvierdaagse komt heel wat kijken, sponsors zijn hierbij erg belangrijk. We zijn dan ook verheugd dat de Rabobank een bijdrage wil leveren voor een langere periode". De Fietsvierdaagse in de omgeving Venray vindt dit jaar plaats van 23 tot en met 26 juli. De Fietsvierdaagse biedt verschillende routes van verschillende lengtes aan. Er kan gekozen worden tussen 25, 45 of 60 kilometer. Fietsers kunnen van tevoren of tijdens de Fietsvierdaagse inschrijven. Bij inschrijving en betaling vóór 23 juli komt er een korting van 2 op het inschrijfgeld. Op donderdag 25 juli is er iets speciaals aan de fietsroute. Op die dag gaan de routes over het St. Anna-terrein. Voor de Fietsvierdaagse wordt op deze dag de tentoonstelling De Waan opengesteld. Fietsers kunnen deze tentoonstelling dan gratis bezoeken. Elk jaar kiest de organisatie van de Fietsvierdaagse een "Goed doel" uit. Dit jaar is dat de Stichting Kruisen en Kapellen. Deze stichting krijgt tijdens de Fietsvierdaagse de mogelijkheid om haar werk te promoten en kan extra geldmiddelen verzamelen door onder andere de organisatie van het "Rad van Fortuin" op de start- en finishlocatie. Voor meer informatie over inschrijfadressen, inschrijfgeld, routes en overige info kunnen fietsers terecht op www.fietsvierdaaase-venrav.nl Op de foto: De heer Kreutz reikt het eerste fietsvlaggetje uit aan de heer Vinkenvleugel Rabobank Nieuwsbrief

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 12