Dorpsraad "werkcomité oostrum" Vacatures Dorpsraad Oostrum Eind januari heeft de Stichting Dorpsraad Oostrum via het Oostrums Weekblad blijk gegeven van het bestaan van een aantal vacatures en de mogelijkheid tot het uitroepen van verkiezingen. Volgens de statuten kunnen er na een zittingsperiode van vier jaar verkiezingen worden gehouden om te komen tot een hernieuwde samenstelling van de dorpsraad en/of ter opvulling van vacatures. In september 2002 is de huidige zittingstermijn verstreken. De Dorpsraad Oostrum is van mening dat gestreefd moet worden om het maximaal aantal leden dat in de statuten is genoemd, te weten 15, zitting te laten nemen in de raad. Momenteel zijn er ten opzichte van dit maximale aantal, drie vacatures. Naast de drie reeds bestaande vacatures hebben nog eens drie bestuursleden van de dorpsraad aangegeven hun lidmaatschap per september a.s. niet te willen continueren. Daarmee ontstaan pei september a.s. in totaal zes vacatures waaronder het voorzitterschap. De overige leden stellen zich zonodig herkiesbaar. De nieuwe voorzitter zal worden gekozen uit de per september te ontstane samenstelling van de dorpsraad. Tot dusver hebben een beperkt aantal inwoners van Costrum te kennen gegeven interesse te hebben om zitting te nemen in het bestuur van de dorpsraad. Echter de maximale uitbreidingscapaciteit van zes personen wordt daarmee nog niet bereikt. Dit betekent dat indien u interesse heeft om de belangen van de Oostrumse gemeenschap op een actieve manier te dienen, wij u hierbij van harte uitnodigen om uw eventuele kandidaatstelling aan ons kenbaar te maken. Lidmaatschap aan de dorpsraad is mogelijk voor inwoners van Oostrum die tenminste 18 jaar zijn. Indien meer inwoners zich aanmelden dan er vacatures zijn, zullen verkiezingen worden uitgeschreven. Mocht u meer informatie willen hebben of heeft u nog vragen, dan kunt u contact opnemen met de Dhr. H.W. Holtackers tel. 583803 (voorzitter), of de Dhr. J.H.L.M. Christians tel. 513002 (secretaris). Uw reactie zien wij uiterlijk 1 mei 2002 met belangstelling tegemoet. Van leden van de dorpsraad wordt verwacht dat zij; belangstelling hebben en zich betrokken voelen bij zaken aangaande de dorpsgemeenschap in het algemeen zich actief zullen inzetten voor het bereiken van de doelstelling van de dorpsraad zich actief zullen informeren en laten informeren inzake gemeentelijke aangelegenheden die betrekking hebben op of van belang kunnen zijn voor de dorpsgemeenschap zich actief zullen informeren en laten informeren inzake gemeentelijke aangelegenheden die specifiek betrekking hebben op het werkterrein van de betreffende werkgroep zich actief zullen inzetten om de taken van de dorpsraad en/of werkgroepen te realiseren zich verplichten actief deel te nemen aan de vergaderingen van de Dorpsraad en/of werkgroepen Het bestuur van de Dorpsraad Oostrum Naam en voorletter Geboortedatum Straat huisnummer en postcode heeft interesse om als lid van de Dorpsraad Oostrum de belangen van de Oostrumse gemeenschap op een actieve manier te dienen. Handtekening (a.u.b. deze strook te sturen naar het secretariaat Dorpsraad Oostrum, Buitenhof 20. 5807 BW Oostrum) tri**********************************r****************************************************************************

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 3