R.K. Parochie O.L. Vrouw Geboorte Oostrum KLEUR BEKENNEN! Actie Kerkbalans 2002 Agenda Binnenkort wordt weer de landelijke Actie Kerkbalans gehouden. Dit jaar is het motto: KLEUR BEKENNEN. Zoals gebruikelijk sluit onze parochie zich bij deze actie aan. Evenals voorgaande jaren vragen wij hiervoor ook nu uw aandacht De leden van het Groot Comité bezorgen deze week de enveloppen bij u en halen deze weer op in de week van 20 januari tot en met 26 januari. Als u die week niet thuis bent kunt u de enveloppe: - of in de kerk in het offerblok deponeren - of afgeven aan onze administrateur van de gezinsbijdrage: de heer J. Janssen, Stationsweg 138a, 5807 AD Oostrum. Telefoon: 58 35 55. Als u geen enveloppe mocht hebben ontvangen, dan kunt u dit eveneens aan hem doorgeven. Verder verzoeken wij u om de heer Janssen ook in kennis te stellen van verhuizingen en dergelijke. De kerk: nu èn in de toekomst De kerk gaat verder dan onze eigen kring en verbindt niet alleen de mensen van het heden. De kerk is verbonden met de mensen van het verleden en met de mensen van morgen, die na ons de kerk zullen vormen. Ook onze voorouders en onze kinderen en kleinkinderen die nog geboren zullen worden maken er deel van uit. Wij staan niet vrijblijvend in de kerk. Juist voor de toekomst die niemand kent, zijn wij kerk. We bekennen nu kleur, omdat we betrokken zijn op elkaar èn op hen die na ons komen. Met uw bijdrage aan de Actie Kerkbalans steunt u het werk van uw parochie. Bekent u kleur? Dan kan de Kerk dat ook blijven doen! Hierbij is ieders bijdrage onmisbaar, zoals u ook in het afgelopen jaar weer hebt bewezen! Wij hebben het dan ook zeer gewaardeerd dat u zich in het afgelopen jaar niet alleen financieel, maar ook anderszins zo voortreffelijk voor onze parochie hebt ingezet. Ook dit jaar rekenen wij weer op uw financiële bijdrage, op uw meedenken en meewerken. Op 28 februari a.s. wordt de jaarlijkse parochievergadering gehouden. Tijdens deze vergadering zal door het Kerkbestuur verantwoording worden afgelegd over het beleid in de achterliggende periode en bestaat er voor iedereen de gelegenheid om vragen te stellen. Uiteraard kunt u ook buiten die vergadering te allen tijde met vragen terecht bij het Kerkbestuur en de Financiële Commissie. Het Kerkbestuur en de Financiële Commissie Van de R.K. Parochie O.L. Vrouw Geboorte Oostrum. harmonie ff'OOsreuM Ma 21 jan: 18.00 u Samenpelgroep 18.45 u Repetitie leerlingenorkest 19.30 u Groepsrepetitie 20.00 u Repetitie orkest Wo 23 jan: 18.30 u Repetitie leerlingen tamboerkorps 19.30 u Repetitie tamboerkorps Februari 3 febr: Generale repetitie carnavalsconcert 4 febr: Carnavalsconcert 9 febr: Eikenhofkapel receptie Prins 10 febr: Eikenhofkapel H. Mis carnaval 10 febr: Optocht Oostrum 11 febr: Optocht Venray 24 febr: Eikenhofkapel Loohorst

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 3