Rooyse :M- Wissel Agenda 2002 Informatiebijeenkomst Op 17 januari 2002 organiseert de Rooyse Wissel een informatiebijeenkomst waarin de plannen met betrekking tot de veriofafdeling nader zullen worden toegelicht. Ook is er dan de gelegenheid om vragen te stellen aan de directie van de Rooyse Wissel. De bijeenkomst zal plaatsvinden in het gemeenschapshuis van Oostrum en begint om 19:00 uur. U bent hiervoor van harte uitgenodigd. 06 januari Nieuwjaarstreffen W Oostrum 06 januari Nieuwjaarsconcert/presentatie uniformen Harmonie 10 januari Jaarvergadering kienen Zij-actief 13 januari Liedjesmiddag 19 januari Prinsenbal (Puppies) 26 januari Jeugdprinsenbal 29 januari Avondexcursie naar Toko in Venray ZY-actief Winkel waar u ingrediënten voor buitenlandse maaltijden kunt kopen. 30 januari Jaarvergadering Buurtvereniging VDS 31 januari Jaarvergadering "de Vlasbloem" 02 februari Oranjebal (Klingelbal) 04 februari Carnavalsconcert Harmonie 09 februari Receptie Prins 10/11/12 februari Carnaval 28 februari Uitkomen met je inkomen door Gert Aerts van Gemeente Venray (ZY-actief) 13 maart Bedevaart Smakt Quiz (ZY-actief en OVB) 20 maart Paasstukjes maken ZY-actief 23 maart Lenteconcert Aostrumse Zangkompeneej 27 maart Middagexcursie naar dagblad "de Limburger" te Maastricht (ZY-actief) 07 april Oefenen houtzagen (Eikenhofkapel) 07 april Rommelmarkt Harmonie 09 april Efficiënt huishouden door Huishoudbureau Quick Slow (ZY-actief OVB) Deze avond krijgt u tips over het goed organiseren van uw huishouden. 13 april Beierse avond met houtzaagwedstrijden (Eikenhofkapel) 14 april Intern solisten/ensembletoernooi Harmonie 23 april Plusmarkt Venray geeft informatieavond over wij en kaas (ZY-actief) 25/26 mei Internationaal A-toernooi in Oostrum 26 mei Mariaprocessie Oostrum 30 mei Lentewandeling onder begeleiding van Joof Teeuwen (met partner) (ZY-actief) 02 juni Stratentoernooi V.V.O. 25 juni Fietsdagtocht met excursie (ZY-actief) 09 juli Fietsavond (OVB en ZY-actief) 27 augustus Fietsavond (OVB en ZY-actief) 05 september Schoonheidsspecialiste Mariëtte Lensen uit Oostrum, uitleg over make-up(ZY-actief) 24 september Sterven en het regelen van een uitvaart (OVB en ZY-actief) Door Uitvaartverzorging Briensveld, dhr. Gerrit Arts 08 oktober Botontkalking en overgang door gynaecoloog dr. Iding (ZY-actief) 17 oktober 1e Cursusavond: werken met lood door Tiny Kreutz (ZY-actief) 31 oktober 2e Cursusavond: werken met lood door Tiny Kreutz (ZY-actief) Forensisch Psychiatrisch Instituut

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 3