maken wij van deze gelegenheid graag gebruik om u allen een Zalig Kerstmis, een voorspoedig en gezond 2002 toe te wensen. Bijzonderheden Doopsel, rouw-, trouw-, en jubileumdiensten worden niet in rekening gebracht, indien voldaan is aan de minimum kerkbijdrage in de twee voorgaande jaren. Wanneer de (gemiddelde) kerkbijdrage in de twee voorafgaande jaren beneden de minimale bijdrage ligt, wordt de feitelijk ontvangen bijdrage in mindering gebracht op het verschuldigde tarief. Een trouwpaar, al dan niet in onze parochie wonende, komt voor de vrijstellingsregeling in aanmerking, indien de ouders conform vastgestelde norm deelnemen aan de kerkbijdrage in Oostrum. Indien een van de ouders niet in onze parochie woont en niet deelneemt aan de kerkbijdrage van onze parochie, doch de andere wel, dan geldt voor het in onze parochie wonende trouwpaar de vastgestelde twee-jaren- regeling. Versiering is in alle gevallen voor eigen rekening. 8. Begraafplaats Voor het begraven van een lijk en voor het vestigen van grafrecht hanteert de parochie Oostrum de tarieven van de gemeentelijke begraafplaats in Venray. Bijzonderheden: Deelnemers aan de gezinsbijdrage bij de parochie van O.L.Vrouw Geboorte te Oostrum wordt op het tarief voor het begraven en het vestigen van het eerste grafrecht een korting verleend ter grootte van de kerkbijdrage overeenkomende met opgave van de administrateur van deze bijdrage van de laatste vier jaren voorafgaande aan het overlijden. De kosten voor deze deelnemers worden jaarlijks door het kerkbestuur vastgesteld en bedragen voor het jaar 2002 minimaal: Omdat in onze parochie geen graven door of vanwege de parochie worden gedolven, wordt voorts een bedrag in mindering gebracht, welk bedrag gelijk is aan de kosten zoals die voor de gemeentelijke begraafplaats voor het delven van graven worden geheven. Tenslotte Het Kerkbestuur.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 7