Zittingsavonden C.V. De Karklingels Even erbij zijn, even meemaken in de gezelligste kantine van Oostrum. KERSTTOEPEN Donderdag 20 december Info: 584771 Het is al weer even geleden dat de jaarlijkse zittingsavonden werden gehouden. Omdat het weer twee mooie avonden werden, denken wij dat het de moeite waard is nog even op de zitting terug te komen. Beide avonden werden zoals gebruikelijk muzikaal ingeleid door de Eikenhofkapel, die ook de rest van de avond voor de muzikale omlijsting zorgden. De avond begon pas "echt" met een buut, op vrijdag door Ton Brekelmans en op zaterdag door Wim Joosten. Vervolgens was het de beurt aan Heej (Will Cremers uit Oostrum) en Weej (Margret en Annemiek uit Leunen) die zang en Oostrumse wetenswaardigheden combineerden. De liedjes zaten sterk in elkaar en zorgden voor een prachtig optreden. Daarna was het de beurt aan Koijen Oijem uit Helmond. Zij verzorgden met veel humor en werkelijk prachtig gezongen liedjes ook een geweldig optreden. Wat èn geluk, het winnende liedje uit het 4 x 11 jubileumjaar, werd meteen na de pauze gezongen door Ut Göt. Intussen stonden achter in de zaal de jongens van De Zok te popelen voor hun optreden. Vanuit een luchtballon wisten ze over bijna alles en iedereen in Oostrum wel een anekdote te vertellen. Alweer een zéér geslaagd optreden dus. Vervolgens wist Pierre van Helden, met een buut als dokter, de zaal voor zich te winnen. Tot slot was de eer aan 't Boekels Kwartierke om met Brabantse humor en muziek de avond af te sluiten. Hoewel niet het hoogtepunt van de avond toch zeker een waardige afsluiting. Overigens is het feit dat dit niet het hoogtepunt van de avond werd voor het grootste deel de verdienste van de eigen Oostrumse inbreng. Dit tot groot genoegen van de organisatie, die hoopt dan deze optredens leiden tot een nog grotere "eigen" inbreng voor de toekomst. Tot slot willen wij graag iedereen bedanken die ervoor gezorgd hebben dat ook de zittingsavonden in 2001 weer een succes werden. Commissie Zitting De PLUS-actie is afgelopen. De afgelopen weken hebben we nog behoorlijk wat sponsorpunten verzamelt. De verzamelton in het A.D.O.R.-gebouw was steeds goed gevuld en ook via de brievenbus kwamen er veel sponsorpunten binnen. Vaak anoniem en daarom willen we via deze weg iedereen die ons geholpen heeft heel hartelijk bedanken. Het resultaat mag er zijn want we hebben er maar liefst f 628.40 mee verdiend. Daarmee waren we 17® van alle verenigingen. Dat is erg goed want we zijn tenslotte maar een kleine vereniging. Zoals beloofd zouden we nog vertellen wat we met het geld zouden gaan doen. We hebben besloten om samen met alle kinderen van A.D.O.R. een gezellig uitstapje te gaan maken (waarschijnlijk ergens in het voorjaar). We hebben al een heel leuk ideemaar dat houden wij nog even geheim. Nogmaals allemaal bedankt en tot ziens bij de KERSTWINTERSPEURTOCHT. RESULTAAT PLUS-ACTIE -> 628,40, wauw Groetjes Leiding Bestuur A.D.O.R. TRUM

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 12