Redactieadres: e-mailadres: oostrumsweekblad@planet.nl A Linskens, Buitenhof 13, 5807 BW Oostrum Tel. 550566. Rabobank: 14.00 01 751 Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Abonnementsprijs: 20,00 9.08 per jaai Sluitingstermijn in te leveren kopij Maandagavond 18.00 uur 30s jaargang nr 44 1 november 2001 Sinterklaas op weg naar Oostrum 'Sinterklaas, Sinterklaas, een brief uit Oostrum. van alle kinderen uit Oostrum'. Pats. knots, boemdaar lag Zwarte Piet, languit op de grond, vol op zijn clownssnuit. Hij was gestruikeld over zijn clownsschoenen. Het was de laatste weken een vreselijke puinhoop in het paleis van Sinterklaas. Het leek wel een circus. Daar flitste een van de Pieten voorbij op zijn fiets met slechts eén wiel aan het plafond schommelden drie Pieten in een zelfgemaakt schommel, weer een andere Piet had een touw van de ene muur naar de andere gespannen en probeerde erover heen te lopen en Sinterklaas dreigde er een beetje gek van te worden. Het was zelfs zo erg dat hij op 'n avond, toen hij naar bed wilde gaan en nog even een bad wHde nemem niet eens meer in zijn eigen bad kon om even lekker te baden. Twee Pieten hadden een dolfijn in het grot. bad gezet en waren deze nu allerlei kunstjes aan het leren. Eindelijk was de clownspiet overeind gekrabbeld. 'Wat staat er dan toch in die brief, beste Piettvroeg Sinterklaas en fronste zijn wenkbrauwen. 'Je lijkt er helemaal ondersteboven van te zijn Dat ben ik ook Sinterklaas, het is gewoon niet te geloven wat de kinderen uit Oostrum in deze brief schrijven, ik kan het echt niet geloven, ik.. volgende week verder alvast heel veel groeten uit Spanje, muchos dios grandos namens Sinterklaas en alle Pieten, Sjefke, de briefschrijfpiet OOSTRUM' WEEKBLAD

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 1